Pagrobta saugiškė išlaisvinta gyva ir sveika (atnaujinta)

retinch com nuotrNaktį į ketvirtadienį, apie 24 valandą, Šilutės rajono Saugų seniūnijos Vilkmedžio kaime buvo pagrobta moteris. Išlaisvinta ji greičiau nei per valandą. Sulaikyti visi nusikalstamą veiką įvykdę asmenys.

Pagrobėjai sulaikyti Rietave

Apie vidurnaktį keturi vyrai įsiveržė į trisdešimtmetės S.G. namus. Įvykio liudininkų teigimu, vyrai tiesiog jėga išsivedė moterį ir įsodino ją į savo automobilį. Moteris prievarta buvo išgabenta iš namų nežinoma kryptimi. Apie pagrobimą policijai pranešė jos artimieji.

Policijos budėtojas apie įvykį nedelsdamas informavo Šilutės rajono keliuose dirbančius pareigūnus, apie galimą pagrobėjų judėjimo kryptį taip pat buvo įspėti aplinkinių rajonų policijos pareigūnai. Pasak pareigūnų, pagrobėjų sulaikymui buvo mestos didelės policijos pajėgos.

Maždaug po valandos bendros Šilutės ir Rietavo policijos pajėgos organizavo nusikaltėlių sulaikymą. Automobilis buvo sustabdytas Rietavo centre, sulaikyti šeši juo važiavę vyrai, moteris išlaisvinta.

Pirminiais duomenimis, ji pagrobimo metu nenukentėjo.

Netrukus paaiškėjo, kad du iš pagrobėjų moteris pažinojo. Vyrai – ne vietiniai, bet kelią į moters namus jiems nurodė vienas vietinis gyventojas.

Visi sulaikyti asmenys buvo pristatyti į policijos komisariatą.

Dėl įvykio Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, atliekami tolesni procesiniai veiksmai.

Kaimynai „pagrobimu“ netiki

Kaimo gyventojai kritiškai vertina šį įvykį.

Anot kaimynų, nestabilios psichikos moterį į Vilkomedžio kaimą nežinia iš kur parsivežė jos sugyventinis, jau įkalinimo vietose pabuvojęs vyras. Tuomet ji jau buvo pagimdžiusi 3 vaikus, kurie auga kituose rajonuose. Vilkomedyje pora susilaukė ketvirtojo.

Šeimą lankiusios socialinės darbuotojos ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistės greit suprato, kad ir gimusiam ketvirtajam vaikeliui nebus sąlygų augti tėvų namuose, tad ir jį išvežė į kūdikių namus.

„Kažin, ar ne pats jos sugyventinis organizavo tą „pagrobimą“, – vakar svarstė aplinkiniai.