Pakabinamos lubos – lengvai paslepiami lubų defektai

2-1Biuro patalpose panaudoti neišnaudotą erdvę virš jūsų darbuotojų galvų galima įrengiant pakabinamąsias lubas, nes tai yra ne tik praktiška, bet ir stilinga. Jūsų biuro viršutinė riba yra neatsiejama jos bendros struktūros dalis, todėl pakabinamų lubų montavimas ne tik padidins erdvę ir vertę, bet ir iš esmės pagerins darbo vietos funkcionalumą. Tačiau tai galima pasiekti tik tada, kai pakabinamąsias lubas tiekia ir sumontuoja kvalifikuotas specialistas, kuris užtikrins, kad jos bus tinkamai sumontuotos pagal visas sveikatos ir saugos taisykles.

Pakabinamos lubos turi daug privalumų. Vienas iš jų – lengva prieiga prie vamzdžių/kabelių. Viena iš šių lubų populiarumo priežasčių yra tai, jog jos paslepia negražiai atrodančias struktūrines ar mechanines dalis, pvz., vamzdžius, vandentiekį ir kabelius. Pakabinamų lubų lankstumas reiškia, kad galėsite lengvai pasiekti paslėptus vamzdžius ar laidus remonto atveju; plokštės paprasčiausiai atsukamos, kai reikia pasiekti laidus ir kt., ir po to, kai atliekami remonto darbai, jos vėl lengvai prisukamos.

Greitas sumontavimas

Ne paslaptis, jog versle laikas yra pinigai, tad kiekviena nedarbo diena biure dėl remonto reiškia didesnius ar mažesnius nuostolius. Pakabinamos lubos yra greitai sumontuojamas, todėl darbas biure beveik nebus sutrikdytas.

Garso izoliacija

Priešingai nei gipso ar gipso kartono lubos, pakabinamos lubos suteikia geresnes akustines savybes, todėl triukšmo iš aukščiau esančių aukštų bus žymiai sumažintas. Tačiau norint tai užtikrinti, reikia susirasti patyrusį specialistą, kuris kokybiškai atliks montavimo darbus.

Atsparumas ugniai

Gaisro atveju priešgaisrinės pakabinamos lubos gali suteikti apsaugą iki 1 valandos, kad visi jūsų biuro darbuotojai ir kiti pastate esantys žmonės galėtų laiku evakuotis iš pastato bei kad spėtų atvykti gaisrinė. Priešgaisrinę apsaugą taip pat galima įdėti į ertmę virš pakabinamų lubų, kad būtų užkirstas kelias ugnies plitimui.

Energinis efektyvumas

Sumontavus pakabinamas lubas patalpos aukštis sumažėja, o tai lemia mažesnes sąskaitas už šildymą, nes reikia šildyti mažesnę erdvę.

Taigi pakabinamos lubos – puikus pasirinkimas biurams, nes jos atsparios ugniai, pasižymi gera garso izoliacija ir pan.