Palaikykite Pamario talentus ir plojimais, ir dūdų fanfaromis

Pamario talentai su Rusnes seima copy„Ieškosime tikrų talentų, po kurių pasirodymo žiūrovai liks apstulbę!“, – „Pamario talentų“ konkurso organizatoriai tarė ir padarė – 20 talentingųjų šįmet ne tik dainomis susirinkusiuosius stebins, bet ir gebėjimais valdyti kelis instrumentus, šokių judesiais, artistiškumu.

Todėl neabejojama, kad gruodžio 3-ąją atėjusieji į Šilutės kultūros ir pramogų centrą pasikraus puikių emocijų. Beje, ne tik pasikraus, bet ir visą savo energiją iškrauti galės – mat, norėdami palaikyti savo favoritą ir pelnyti jam žiūrovų simpatijų prizą, žiūrovai turės simpatijas reikšti kuo garsiau – rėkti, spiegti, ploti, trypti ar dūdomis trimituoti.

„Šįmet rengiamas penktasis „Pamario talentų“ konkursas bus dar įdomesnis nei ankstesnieji“, – drąsiai pripažįsta vienas renginio organizatorių Vygantas Stoškus.

Jubiliejinis „Pamario talentų“ konkursas šįmet pritraukė 20 atlikėjų (7 jų – kolektyvai).

Kasmet konkursą stebinčius ir skeptiškai nusiteikusius klausytojus, tuoj pradėsiančius dejuoti, kad, turbūt, tie patys talentai lips ant scenos, galime nuraminti – iš ankstesnių konkursų matyti jums bus tik 2 veidai. Visi kiti savo talentais sužibs naujai.

Dalyvauti konkurse organizatoriai talentus šįmet viliojo piniginiais prizais. Šauniausiai pasirodžiusiam kolektyvui ar  dalyviui atiteks pagrindinis 600 Lt prizas. Komisijos įvertintas kaip profesionaliausias pasirodymas pelnys 400 Lt apdovanojimą. O žiūrovų numylėtiniui atiteks 300 Lt prizas.

Dovanomis talentus apibers ir konkurso rėmėjai. Pavyzdžiui, europarlamentaras Zigmantas Povilas Balčytis išrinktam atlikėjui skirs kelionę į Briuselyje esantį Europos parlamentą. Valdas Lacko išrinktąjam dovanos dainos įrašą, o fotografas Andrius Vaišnoras – fotosesiją ir t.t.

Beje, jei dar atsiras norinčiųjų paremti renginį, kreipkitės į Vygantą Stoškų tel. 8 687 49146.

Žiūrovus linksmins ne tik talentų melodijų gijos, bet ir renginio vedėja, kelias dainas skirsianti ir šilutiškiams – tai kraštietė Simona Čėsnaitė.

Ant scenos dainuoti iš talentų vertinimo komisijos kėdės pakils ir Donalda Meiželytė, „Road Band“ grupės lyderis Aleksandras Belkinas.

Specialiai jubiliejiniam talentų konkursui sukurta ir nauja daina – himnas. Žodžius jam parašė Marijus Budraitis, muziką sukūrė Žydrė Adomaitienė.

„Šįmet „Pamario talentai“ bus įdomesni nei ankstesnieji – žiūrovus nustebins ir galinga, metalinėmis konstrukcijomis, kaip televizijoje paruošta scena, ir patys talentai“, – neabejoja V.Stoškus. Pavyzdžiui, Kasparas Nognius ant scenos atliks kūrinį su trimis instrumentais – pučiamaisiais, gitara ir ukulele, Guoda Stoškutė dainuodama ir su skrabalais pagros, ir į šokių judesius įsijungs – taip susirinkusiesiems iškart bus parodyti keli vieno dalyvio ar kolektyvo talentai.

Į darbą įjungti bus ir žiūrovai – jie taip pat taps vertinimo komisija. Nuo jų klyksmų, spiegimo, trypimo, plojimo ir kitų instrumentų naudojimo priklausys, kuriam dalyviui atiteks žiūrovų prizas. Garsų galią nustatys specialus garso matuoklis.

Tad renginio organizatoriai kviečia gruodžio 3-iąją ateiti „Pamario talentų“ pažiūrėti ne tik su palaikymo komanda, bet ir su kokia dūda rankose.