„Palangos“ ir „Šilutės“ futbolininkų varžybos baigėsi lygiosiomis

futbolas FK Silute - Palanga 170Šeštadienį, kai dauguma mėgavosi miesto šventės teikiamais malonumais, mūsiškiai futbolininkai liko ištikimi savo sporto šakai ir sužaidė varžybas su varžovais iš Palangos.

Tikėtasi nesunkios pergalės, bet sirgaliai buvo jau sunerimę, kai varžovai po pirmojo kėlinio pirmavo 0:1. Gerai nors tiek, kad varžybas vyrai baigė lygiosiomis 2:2. Bet tądien iš jų norėta daugiau.

Net miesto šventė nesutrukdė žmonėms, mėgstantiems futbolą, susirinkti į  stadioną – žiūrovų būta net 250.

Susitikimas tarp FK „Šilutė“ ir „Palanga“, sirgalių nuomone, turėjo būti nesunkus mūsiškiams. Dauguma net garantavo, kad „Šilutė“ laimės. Bet norai – dideli, o įgyvendint juos ne visada gali. Juolab, kai pats sėdi sirgalių tribūnose, o žaidžia kiti.
Tad po pirmojo kėlinio varžovai pirmavo vienu įvarčiu, kurį 35-ąją minutę įmušė palangiškis E.Grabys.

Antrajame kėlinyje mūsiškiai labai stengėsi apginti savo vartus, bet gynėjams padarius klaidelę, dar vieną įvartį pataikė palangiškis A.Lukošius.

Sirgaliai piktinosi: „Ar dar ilgai mūsiškiai leis iš savęs tyčiotis?“. Lyg tai išgirdęs, Z.Butkus 59-ąją minutę kamuolį pasiuntė į varžovų vartus ir dar tokiu gražiu smūgiu – per save! Po tokio įvarčio sirgaliai pagaliau vėl patikėjo, kad viskas įmanoma.

Šilutiškiai rodė didžiulį norą pasivyti varžovus, ir iš to didelio noro gavo net 3 įspėjimus (E.Lukoševičius, L.Valius ir R.Šmitas). Tuo tarpu  palangiškiams nuskambėjo tik vienas perspėjimas.

Visą kėlinį buvo galima girdėti sirgalių skanduotę: „Golo, mes norim golo. Šmitai, ar tu girdi?“, bet sirgalius išgirdo ir jų norą išpildė ne R.Šmitas, o jo komandos draugas A.Tolis, 82-ąją minutę kamuolį į varžovų vartus įmušęs galva ir išlyginęs rezultatą 2:2.

Daugiau niekam nebepavyko pelnyti įvarčių ir varžybos baigėsi lygiosiomis.

Šilutiškiai, dabar turnyrinėje lentelėje užimantys VIII vietą, savaitgalį sostinėje rungtyniaus su Vilniaus „Polonija“.