„Palangos stintoje” – minios išalkusių žmonių (foto)

Palangos verslininkai netvėrė džiaugsmu: šventė sulaukė svečių antplūdžio. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Kaip ir žadėta, į devintąją šventę „Palangos stinta” suplūdo minios žmonių iš visų Lietuvos kampelių. „Čia tikras skruzdėlynas!” – stebėjosi šiauliškis Dainius.

Tie, kurie iki pietų nemiegojo, dar galėjo įsigyti šviežių stintų. Vėliau jų atsargos išseko, tad nė su žiburiu nebuvo galima rasti kur žuvelių nusipirkti. Kilogramas stintų kainavo 14-16 litų.

Nusidriekė eilės norinčiųjų paragauti marinuotų, keptų, vytintų ar rūkytų stintų. Šventės svečiai negailėjo už vieną keptą žuvelę mokėti 2 litus, o už porciją marinuotų – net 20 litų. Kiti srėbė stintienę už penketą litų.

„Ne kasdien gali paragauti šios agurkais kvepiančios žuvies. Atvažiavau iš Vilniaus, tai visai tų pinigų negaila”, – sakė eilėje prie stintų stovintis Augustas.

Be kita ko, išradingi prekeiviai pardavinėjo net iš stintų pagamintą „Viagrą”.

Šventėje grojo kaimo kapelijos, vyko stintų valgymo varžybos, ruonių maudynės ir kitokios atrakcijos.

„Šilutės naujienų” pakalbinta mokytoja Renata iš Panevėžio nesistumdė eilėje prie stintos uodegos. Ant Palangos tilto iš savo termosiuko kavą gurkšnojanti mergina pastebėjo, kad tokią gausybę žmonių pritraukė ne tik žuvelės, bet ir romantiškai žiemiškas pajūris.

Nuotraukų galerija: „Palangos stinta”

joomplu:3227

Silutes naujienu LOGO copy