„Pamarietė“ grįžo su šūsnimi trofėjų

Pamarietes sokejosKaip byra peržydėjusių magnolijų žiedlapiai, taip kas savaitgalį su gausiais ir brandžiais laimėjimais iš konkursų grįžta Šilutės meno mokyklos šokių skyriaus kolektyvas „Pamarietė“ (choreografijos mokytoja metodininkė Judrė Railienė). Paskutinįjį balandžio savaitgalį „Pamarietės“ trofėjų kraitė pasipildė visa dešimtimi apdovanojimų!

Šilutės „Pamarietė“ viešėjo Kaune, kur kultūros centre „Tautos namai“ buvo surengtas XXIX respublikinis šokio festivalis „Šoku Tau“, skirtas Tarptautinei šokio dienai. Šokių mokytoja J.Railienė į konkursą vežė per 50 šokėjų, kurios parvežė 5 aukštus apdovanojimus: vieną antrąją ir keturias pirmąsias vietas.

Sugrįžusios į Šilutę pamarietės neslėpė džiaugsmo, nes minėtame festivalis Kaune buvo nemenkas išbandymas ir labai rimti konkurentai – stiprių baleto studijų, meno mokyklų buvo iš Vilniaus, Alytaus, Kaišiadorių, Pasvalio, Jonavos, Kauno.

Šilutės meno mokyklos šokėjai šoka klasikinius, neoklasikinius, šiuolaikinius, pramoginius ir kitus šokius. Šokių skyrius ir šokių mokytoja iki gegužės 15 d. dar laukia naujų šokėjų, ketinančių prisijungti prie kolektyvo ir toliau garsinti Pamario kraštą.