Pamario futbolininkai namie sužaidė lygiosiomis

futbolasLietuvos futbolo II lygos vakarų zonos aštuntojo turo varžybose susitiko Pamario komanda FK „Šilutė“ ir Naujosios Akmenės „Akmenės cementas“.

Šilutiškiai namų aikštėje susitikimą su svečiais iš Naujosios Akmenės pradėjo vangokai. Varžybų teisėjui Giedriui Zaniauskui (Klaipėda) davus ženklą varžybų pradžiai, svečiai iš karto ėmėsi iniciatyvos. FK „Akmenės cementas“ futbolininkai pirmojo kėlinio pirmąsias 20 minučių tiesiog užgulė šeimininkų aikštės pusę. Tačiau visas atakas FK „Šilutė“ sėkmingai atrėmė.

Po trumpos pertraukėlės šilutiškiai pradėjo dažniau ir pavojingiau atakuoti svečių vartus. Sukurti pavojingi epizodai kėlė grėsmę svečių vartams.

Po vienos tokios grėsmingos atakos 38-ąją varžybų minutę taikliu smūgiu į vartus pasižymėjo „Šilutės“ saugas Justas Milius. Po pertraukos, svečiai iš Naujosios Akmenės surengė aktyvų šilutiškių aikštės pusės šturmą ir 48-ąją minutę išlygino rezultatą. Įvarčiu pasižymėjo saugas Klaudijus Januitis.

Toliau varžybos klostėsi atakuojant abiem komandoms, netrūkstant klaidų ir emocijų. Dėl to varžybų teisėjas parodė net šešias geltonas korteles. Keturis įspėjimus gavo šilutiškiai Justas Milius (58 min.), Martynas Agintas (64 min), Arvydas Miklovis (74 min.) ir Evaldas Užkuraitis (89 min.). Už pastarąjį E.Užkuraičio grubų žaidimą baudos aikštelės ribose, buvo paskirtas 11 m baudos smūgis. Dvikovą laimėjo „Šilutės“ vartininkas Augustas Šteinys. Jis atspėjo smūgio kryptį ir puikiu šuoliu atmušė kamuolį. Taip svečių saugas K.Januitis neišnaudojo galimybės įmušti dar vieną įvartį ir su komanda išsivežti pergalę iš Šilutės. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui rezultatas buvo lygus 1:1.

Po šių varžybų FK „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užima 8-ąją vietą ir 1 tašku lenkia šios dienos varžovus – „Akmenės cementą“. Pastarieji yra sužaidę vienomis varžybomis mažiau.

Kitas varžybas šilutiškiai žais Kretingoje su FK „Minija“. Būsimieji „Šilutės“ varžovai II lygos vakarų zonos pirmenybių turnyrinėje lentelėje yra septinti. Jie po penkių sužaistų rungtynių, iš kurių vienerias laimėjo, o trejose sužaidė lygiosiomis, turi tiek pat taškų – šešis. O namų stadione Šilutės miesto komandą išvysime birželio 23 dieną, jos varžovas bus iš Joniškio rajono FK „Saned“, šiuo metu turnyrinėje lentelėje užimantis 13-ąją, paskutinę vietą su 3 taškais.