Pamario futbolininkai „Nevėžį B“ sumalė į miltus

Kovo 3 d. Šilutės stadione susitiko FK „Šilutė“ (vyr. treneris Svajūnas Česnulis) ir Kėdainių FK „Nevėžis B“ (vyr. treneris Darius Gvildys) komandos naujo modelio LFF II lygos rungtynėse. Pamariškiai svečius nugalėjo 5:1.

Komandos kapitonas J. Užkuraitis (E. Lukošiaus nuotrauka).

Rungtynių pradžioje be žiūrovų vykusios varžybos šilutiškiams nieko gero nežadėjo. 18-ą pirmojo kėlinio minutę kamuolys skriejo į Artūro Normanto saugomus „Šilutės“ vartus – 0:1. Įvartį į šilutiškių vartus adresavo kėdainiškis Karolis Leonovičius.

Pasak S. Česnulio, pirmųjų rungtynių namuose pradžia žaidėjams įnešė jaudulio, bet vėliau jie nurimo ir pasiekė pelnytą pergalę. Stadione oras kaitaliojosi – lijo, snigo, giedrijosi, bet kaip sakoma futbolas žaidžiamas bet kokiu oru.

22 min. iškelta geltona kortelė svečiui iš Japonijos Soichiro Suzuki. 32 min. Julius Užkuraitis išlygino rezultatą – 1:1. Po 6 minučių Julius dar kartą adresavo kamuolį į kėdainiškių vartus – 2:1. Šilutiškiai perėmė iniciatyvą, Dariui Paldauskui iškelta geltona kortelė, o S. Suzuki pašalintas iš aikštės. Po 2 minučių dviejų įvarčių autoriaus brolis Evaldas Užkuraitis įkalė įvartį – 3:1.

Antroje dalyje pasižymėjo puolėjas D. Paldauskas. 58 min. įkalė ketvirtą įvartį svečiams – 4:1. Antrajam kėliniui įpusėjus (67 min.) jis pasižymėjo dar kartą mušdamas 11 m. baudinį – 5:1.
Šilutiškiai surinkę 6 taškus turnyrinėje lentelėje užima V vietą. Kitas rungtynes jie žais balandžio 10 d., 14 val. išvykoje Žagarėje su FK „Saned.

Šiemet futbolininkų laukia iššūkis – kitokio modelio LFF II lyga. Naujas formatas – didelis iššūkis klubams, nes tai nemaži kaštai. Žaidėjams tai didelė patirtis ir daug įdomių rungtynių su įvairiais priešininkais.