„Pamario“ krepšininkės aršiai kovojo Kaune

moterus krepsinis pamarys fŠilutės moterų krepšinio komanda „Pamarys“ Kaune susitiko su „SKK – Versan – KTU“ krepšininkėmis. Mačas buvo svarbus abiem pusėms: pamariškės norėjo pratęsti pergalių seriją iki trijų pergalių, o kaunietės stengėsi iškovoti pirmąją pergalę 2013-2014 m. Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos čempionate.

Rungtynės baigėsi rezultatu 51:43 mūsiškių nenaudai.

Pirmasis kėlinys „Pamariui“ buvo sunkus. Komandos vadovės Loretos Stančiauskienės sprendimas neiti į startinį penketą pačiai ir leisti kitas žaidėjas turbūt buvo klaidingas. Sužaidus apie 6 pirmojo kėlinio minutes, rezultatas buvo 14:2 kauniečių naudai. Komandos vadovė nebeiškentė ir pati išėjo į aikštę.

Kodėl pamariškėms taip nesisekė pirmajame kėlinyje? Ar dėl to, kad aikštelėje nebuvo L.Stančiauskienės? Pasak komandos vadovės, „tądien krepšys mums buvo „užrištas“, daugumą metimų jis tiesiog „išspjaudavo“. L.Stančiauskienė juokavo, kad ir jos pačios metimų varžovų krepšys nepasitiko „išskėstomis rankomis“.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:5. Antrajame kėlinyje pamarietėms sekėsi daug geriau – jos sumetė 12 taškų, o varžovės – 9. Rezultatas tapo 27:17, komandas skyrė 10 taškų.

Po ilgosios pertraukos mūsiškės varžoves buvo prisivijusios – komandas skyrė vos 2 taškų persvara. Gražų žaidimą po krepšiu rodė „Pamario“ aukštaūgė Sandra Vaitkutė bei šoklioji Renata Radišauskaitė. Mūsiškės gan neprastai sumažino atsilikimą – trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 34:31.

Ketvirtajame kėlinyje matėsi, kad kaunietės jau pavargusios ir žaidžia iš paskutiniųjų jėgų. Pirmosios pergalės savo komandai labai troško kaunietė Birutė Brovkienė, kuri kovoje prieš „Pamarį“ buvo nesustabdoma. Ji pataikė 4 tritaškius iš 8, iš viso komandai pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 4 kamuolius perėmė.

Taip susiklostė, kad po finalinės sirenos švieslentė rodė 51:43. Mūsiškių – pirmasis pralaimėjimas, kauniečių – pirmoji pergalė.

Tądien „Pamaryje“ rezultatyviausios buvo: Sandra Vaitkutė (13 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai) ir Renata Radišauskaitė (12 taškų).

Artimiausios rungtynės pamariškių laukia Kretingoje gruodžio 4 dieną.