„Pamario“ krepšininkės čempionate 35+ iškovojo bronzą

moteru krepsinisŠilutės moterų krepšinio klubas „Pamarys“ dalyvavo Lietuvos krepšinio veteranų lygos 2016-2017 m. čempionate M35+. Po dvi dienas trukusių kovų šilutiškės apdovanotos bronzos medaliais. Loreta Stančiauskienė tapo rezultatyviausia „Pamario“ komandos žaidėja, o Danguolė Černeckytė pripažinta geriausia komandos „Pamarys“ žaidėja.

Pirmąją dieną Pakruojyje vykusiame čempionate „Pamario“ moterų laukė susitikimas su Alytaus RKL krepšininkėmis veteranėmis. Deja, daug pranašesnės buvo alytiškės, ir pamarietės į finalus išėjo kovoti dėl trečiosios vietos.

Rungtynėse dėl III vietos medalių tarp šilutiškių ir Mažeikių „Eko2šiluma“ komandų užvirė karšta kova. Šilutiškės siekė įrodyti, kad parako dar turi nemažai ir kad atvyko tam, jog grįžtų su medaliais. Kaip tarė, taip ir padarė.

Pirmajame kėlinyje mūsiškės buvo išsiveržusios į priekį, bet varžovės netruko jas pavyti, o vėliau ir aplenkti. Po dviejų kėlinių rezultatu 23:16 pirmavo mažeikietės. Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė labai nerezultatyviai – nepelnė net dviženklio skaičiaus taškų (7:6). Ketvirtajam kėliniui prasidėjus švieslentė rodė 30:22 mūsiškių nenaudai. Bet „Pamario“ komanda pakilo lyg Feniksas iš pelenų. Du tolimus metimus iš eilės pelnė V.Vaitkutė, tada prie komandos taškų kraičio prisidėjo R.Radišauskaitė, kuri pelnė 8 taškus iš eilės. Tai leido ne tik pasivyti varžoves, bet ir pralenkti.

Iki kėlinio pabaigos pamarietėms pavyko išsaugoti pranašumą ir rungtynes dėl trečiosios vietos laimėti rezultatu 36:43.   Pirmąją vietą ir čempionių titulą iškovojo Alytaus RKL, finale įveikusi Kauno „Versan“ krepšininkes rezultatu 65:52. Kaunietės pasipuošė sidabru.