„Pamario” krepšininkės miesto šventę iškeitė į „Žalgiriadą”

moteru krepsinis_pamarys_sankt_peterburgasLietuvos sporto draugija „Žalgiris” kasmet organizuoja vasaros sporto žaidynes, daugumai labiau žinomas kaip „Žalgiriada”. Į žaidynes suvažiuoja stipriausios Lietuvos komandos, kurios varžosi įvairiose sporto šakose.

Į stipriausiųjų aštuntuką pateko ir Šilutės moterų krepšinio klubas „Pamarys”. Mūsiškės grįžo be medalių, bet galime pasidžiaugti, kad jos – ketvirtos pagal pajėgumą Lietuvoje.

Tris dienas Palangoje „Pamario” garbę gynė Loreta Stančiauskienė, Renata Radišauskaitė, Inga Viliūnienė, Viktorija Vaitkutė, Danguolė Černeckytė, Jurga Tamošaitienė, Ilona Mažeikaitė ir Agnė Sakalienė.

Pirmosios rungtynės vyko penktadienį. Šilutiškių komanda susitiko su Mažeikių krepšininkėmis. Pirma pergale džiaugėsi L.Stančiauskienės ir V.Vaitkutės vedama „Pamario” komanda – 36:21. Abi pamariškės komandai pelnė po 11 taškų.

Šeštadienį „Pamarys” jėgas išbandė su Radviliškio krepšininkėmis. Rezultatas – 41:31, ir antra pamariškių pergalė! Rezultatyviausios komandoje buvo R.Radišauskaitė – 11 taškų ir V.Vaitkutė -10 taškų.

Kiek pailsėjusios popiet šilutiškės susitiko su Utenos krepšininkėmis. Šįkart „Pamariui” teko pripažinti varžovių pranašumą, nes tritaškiai joms krito kaip iš gausybės rago. Pačios varžovės negalėjo patikėti, kad bet kaip ir iš bet kur mestas tolimas metimas vis pasiekdavo tikslą.  Per rungtynes varžovės pelnė net 8 tolimus metimus, mūsiškės – tik 4. Tad rezultatu 53:29 pergale džiaugėsi uteniškės.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pamarietės dėl trečiosios vietos kovos su Sankt Peterburgo krepšininkėmis – jos „Žalgiriadoje” dalyvauja visada. Šilutiškės pasirodė esančios labai draugiškos viešnioms – joms nusileido rezultatu 39:28. Tad trečios vietos medalius ir taurę iškovojo Sankt Peterburgo krepšininkės, mūsiškėms liko tenkintis IV vieta. II vieta atiteko uteniškėms, pirmoji – alytiškėms.

„Pamario” komandos vadovė L.Stančiauskienė sako, jog šilutiškės norėtų ir kitąmet dalyvauti „Žalgiriadoje” – tai jau tampa komandos tradicija.