„Pamario“ krepšininkės sutriuškino varžoves 71 taško skirtumu!

moteru krepsinis viktorija vaitkuteŠilutės moterų krepšinio klubas „Pamarys“ žaidžia Lietuvos moterų krepšinio A lygoje B pogrupyje. Iš šešių komandų mūsiškės užima IV vietą: sužaidė 8 rungtynes, turi 4 pergales ir 4 pralaimėjimus.

Paskutinėse dvejose rungtynėse šilutiškės patyrė ir pergalės skonį, ir pralaimėjimo kartėlį.

Marijampoliečių nesigailėjo

„Pamario“ komanda, nuvažiavusi į Marijampolę, nepasigailėjo „ŽSM – Sūduva 2“ krepšininkių. Mūsiškės į varžovių krepšį sumetė net 104 taškus, o varžovėms leido pelnyti vos 33.

Nors į rungtynes atvyko vos šešios šilutiškės, bet tai nebuvo kliūtis pamariškėms sutriuškinti varžoves. Dvi mūsų komandos žaidėjos sugebėjo pelnyti daugiau taškų nei visa varžovių komanda.

Įspūdingai Šilutės ekipoje žaidė Viktorija Vaitkutė ir Livija Kaktaitė, jos į varžovių krepšį įmetė po 37 taškus, taip pat atitinkamai atkovojo 14 ir 5 kamuolius, o Livija dar atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 5 kamuolius.

Lazda turi du galus

Bet po tokios stulbinančios pergalės kitas „Pamario“ komandos susitikimas su kita Marijampolės komanda „Kolegija – Sūduvis“ nebuvo toks lengvas. Tiesa, šių dviejų komandų rungtynės Šilutėje buvo labai įdomios, bet lazda turi du galus: vieną Marijampolės komandą mūsiškės sutriuškino, o kita – mūsiškes…

Pamariškės nepretenduoja į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, tačiau dažnai sugeba nustebinti varžoves ir sukelti joms nemenkų rūpesčių. Iš pradžių nemenkai išgąsdino ir marijampolietes, kuri os šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą.

Jau nuo pirmųjų rungtynių sekundžių aikštėje užvirė nuožmi kova, o dominuojant gynybiniam krepšiniui nė vienai ekipai nepavyko atsiplėšti. Po pirmųjų 10 minučių rungtynių rezultatas buvo lygus 15:15.

Deja, po ilgosios pertraukos marijampolietės į aikštę sugrįžo su kur kas didesniu užsidegimu ir noru laimėti. Jos sustabdė „Pamario“ krepšininkių puolimą, o pačios tuo metu gana sėkmingai atakavo mūsiškių krepšį.

Pasibaigus ketvirtajam kėliniui švieslentė jau rodė 46:62 – pamariškės nugalėtos…

Aikštės šeimininkių šilutiškių komandoje pelnyti taškus pavyko tik 5 krepšininkėms, o rezultatyviausia iš jų buvo Viktorija Vaitkutė, kuri į savo sąskaitą įsirašė 16 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. 11 taškų ir 6 atkovotus kamuolius pridėjo komandos siela ir ilgametė ekipos lyderė Loreta Stančiauskienė.