„Pamario talentų“ pagrindinis prizas ir šlovė iškeliavo į pajūrį

DSCN0319Kam šiemet atiteko jau aštuntus metus iš eilės rengiamo konkurso „Pamario talentai“ apdovanojimas?

Trijų Šilutės rajono vokalisčių: Violetos Vilniškytės, Gintarės Muraulaitės ir Elinos Vaitelytės pakiliai ir iškilmingai „Pamario talentų“ himnu pradėtas gruodžio 8-sios vakaras Šilutės kultūros ir pramogų centre (KPC) sausakimšai žiūrovų salei neleido iki paskutinės akimirkos nuspėti, kas gi šiemet vertas didžiojo nugalėtojų prizo. Ir tik po 4 valandų, per kurias scenoje vienas kitą keitė net 23 dalyviai, vertinimo komisija paskelbė, jog didysis prizas – 300 Eur – šiemet ne pasilieka Pamaryje, o iškeliauja į pajūrį – į Palangą. Šio prizo šeimininku ir absoliučiu konkurso nugalėtoju paskelbtas akordeonininkas Algirdas Benetis.

Paskelbė kitų metų konkurso datą

„Pamario talentai“ – tai konkursas, kuris kasmet gruodį į Šilutės KPC sceną sukviečia gausybę talentingų jaunų žmonių. Šio vakaro organizatoriai Vygantas Stoškus ir „Vakarų kranto jaunimo studija“ kaskart atranda naujų idėjų bei pritraukia dalyvių iš įvairių rajonų. Ne išimtis ir šie metai, nes žiūrovams savo talentus demonstravo dalyviai iš Šilutės, Klaipėdos, Gargždų, Palangos, Vainuto, Pagėgių ir net Šiaulių.

Kasmet augantis konkursas neatsilieka ir partnerių bei rėmėjų gausa. Šiemet naujuoju konkurso mecenatu paskelbtas naujasis Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda.DSCN0181

Apšvietimo, garso, renginių organizavimu rūpinosi įmonė „SETAS“, visus atsigaivinti arbata ar kava kvietė kokteilių baras „Golden Room“.

„Pamario talentų“ dalyvių, žiūrovų ir organizatorių pasveikinti atvykęs rajono meras Vytautas Laurinaitis sakė, jog toks renginys Šilutei yra būtinas ir kad čia talentai savo pasirodymais pranoksta net konkursus, kurie rodomi per televiziją. Už visa tai atsidėkodamas meras vakaro organizatoriui V.Stoškui įteikė Šilutės rajono savivaldybės administracijos išleistą 2017-ųjų kalendorių bei pasiūlė jau iš anksto paskelbti ir kitų metų „Pamario talentų“ datą.

Žvelgdamas į būsimų metų gruodžio kalendorių, V.Stoškus pranešė, jog tinkamiausia data galėtų būti gruodžio 7-oji.

Vertino komisija ir žiūrovai

Konkursas, kurį vedė šmaikštusis įvairių vakarėlių bei švenčių organizatorius Remigijus Žiogas, šiemet vėl džiugino ne tik gausiais prizais, bet ir kompetentinga komisija. Pastaroji vertino ne tik dalyvių muzikalumą, bet ir sceninę laikyseną, artistiškumą, įvaizdį, kūrybiškumą, natūralumą.

Po visų dalyvių pasirodymų savo vertinimus išreiškė kasmetinis šio konkurso komisijos narys Marijus Budraitis, vienas konkurso rėmėjų, restorano „Vilkėnų malūnas“ direktorius Mindaugas Gestautas, grupės „Tabasco“ lyderis Gediminas Norvaišas, grupės „Karčema“ vokalistas Rytis Kostiuška, Šilutės meno mokyklos fanfarinio orkestro „Pamarys“ vadovas Gražvydas Raila ir šios mokyklos fortepijono mokytoja, atlikėja Žydrė Adomaitienė, Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius, renginių vedėjas Vygantas Paldauskas ir grupės „69 danguje“ atlikėja, TV laidų vedėja Nijolė Pareigytė.

Kaip jau įprasta, vienu iš vertinimo komisijos narių buvo ir žiūrovai salėje. Jie po kiekvieno pasirodymo savo riksmais, šūksniais, kojų trepsėjimu, rankų plojimu rinko savo numylėtinį. Didžiausią triukšmo bangą parodęs specialus garso matuoklis vakaro vedėjui R.Žiogui ir organizatoriui V.Stoškui padėjo išrinkti tą dalyvį, kuris vertas žiūrovų simpatijų prizo.

Žiūrovų simpatijų prizas ir 100 Eur vertės kuponas, kurį įsteigė rajono meras V.Laurinaitis, atiteko talentingai šokėjai iš Palangos Aivai Eleonorai Vaičiūtei.

Prizų ir dovanų lietus

DSCN0011Kol komisija skaičiavo balsus, žiūrovus džiugino viešnios N.Pareigytės ir vakaro vedėjo R.Žiogo koncertas. Kelis muzikinius kūrinius atliko ir šilutiškių jaunuolių roko grupė „Random“, taip pat dalyvavusi talentų konkurse.

Du Šilutės krepšinio klubo „Šilutė“ įsteigti prizai – metiniai abonementai į visas Nacionalinės krepšinio lygos rungtynes, kur žais ši komanda, atiteko grupei „Random“ ir Šilutės pirmosios gimnazijos šokių kolektyvui „Atlaja“ (vad. Rita Kurpeikytė).

UAB „Šilutės prekyba“ įsteigtais dviem prizais – muzikiniais centrais  – pradžiugintos vokalistės Elina Vaitelytė iš Šilutės ir Elzė Gruzaitė iš Pagėgių.

Dviem prekybos centro „Topo Centras“ moderniais momentiniais fotoaparatais apdovanoti svečiai iš pajūrio – Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinės mokyklos braziliškų būgnų ansamblis bei Palangos šokių studija „Vėtrungė“. „Oriflame“ direktorės Irenos Būtvytienės dovanos įteiktos vokalistei Silvijai Kerekeš iš Klaipėdos ir Pauliui Šimkui iš Pagėgių.

50 Eur prizas, kurį skyrė juvelyrinė parduotuvė „Ažūras“, atiteko vokalistei Urtei Lazdauskaitei. Tokius pat prizus įsteigė UAB „Jonaiva“, rajono Tarybos narė Sandra Tamašauskienė ir UAB „Įtampa“, jie atiteko klaipėdietei Marijai Nikolaitytei, palangiškei Justei Dumčiūtei ir iš Palangos atvykusiai grupei „Sugedęs sintezatorius“.

Picerijos „Rambynas“ 50 eurų dovana – kvietimas 10-čiai dalyvių į sporto ir sveikatingumo centrą „Oazis“ – atiteko šilutiškių šokių kolektyvui „Atlaja“.

Europarlamentaras Zigmantas Balčytis jau ketvirtą kartą dovanojo kelionę į Strasbūrą ir Paryžių – ten važiuos du grupės „Random“ nariai.

100 Eur vertės prizu, kurį įsteigė M.Gestautas, pradžiugintas mažasis būgnininkas iš pajūrio Kristupas Kerulis, pelnęs „Facebook“ lankytojų simpatijas.

Trečiosios vietos prizus šiemet iškovojo net du kolektyvai. Taigi po 100 Eur verslininkė, rajono Tarybos narė Daiva Žebelienė ir prekybos centro „Halė“ direktorius Rimantas Jaruškevičius skyrė vokalistei iš Vainuto G.Muraulaitei ir grupei „Random“.

150 Eur vertės prizas, įsteigtas UAB „Baltijos marmuras“ vadovo Sauliaus Malinausko, įteiktas antrosios vietos nugalėtojai, vokalistei Gabijai Paulikaitei iš Palangos.

200 Eur prizas, kurį įsteigė nuolatinis šio konkurso rėmėjas, UAB „Kintai“ direktorius Rimgaudas Višinskas, atiteko pirmosios vietos nugalėtojui, būgnininkui K.Keruliui.

Pagrindinis konkurso prizas – 300 Eur – įsteigtas Šilutės kredito unijos vadovės Genovaitės Kimbrienės, šiemet iškeliavo iš Pamario į Palangą. Juo pradžiugintas akordeonininkas Algirdas Benetis, kuris akordeonu groja nuo 5 metų. Algirdas yra respublikinių ir tarptautinių akordeonistų konkursų Italijoje, Slovakijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Čekijoje prizininkas.

Be linksmų prizų neliko ir salėje sėdėję žiūrovai. Viso konkurso metu, per pertraukėles,  jie atsakinėjo į klausimus ar atliko linksmas užduotis ir taip galėjo laimėti „Topo centro“ prizus: šiltas muzikos ausines, grojančią kepuraitę.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.