Pamariškės stengiasi įkopti į finalinį ketvertą

moteru krepsinis pamarysŠilutės moterų krepšinio komanda „Pamarys“ po gan ilgo pralaimėjimų maratono iškovojo pergalę prieš Vilniaus „Svajos“ krepšininkes.

Dieną prieš šias rungtynes mūsiškės turėjo didelį šansą nugalėti Vilniaus „DPV“ komandą, bet vienai mūsų  startinio penketo žaidėjai įplyšo kojos raiščiai, ir varžovėms pavyko išplėšti pergalę.

Pripažino vilniečių pergalę

Balandžio 5-ąją namų aikštelėje šilutiškės susitiko su Vilniaus „DPV“. Prieš savaitę žaisdamos su šia komanda išvykoje mūsiškės patyrė pralaimėjimą, tad namuose norėjo atsirevanšuoti.

Rungtynių pradžioje varžovėms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tuo tarpu šilutiškės atakas užbaigdavo sėkmingai. Bet kėliniui baigiantis komandas skyrė tik 6 taškai.

Antrąjį kėlinį komandos sužaidė apylygiai – 17:18, pamarietės pirmavo 5 taškais. Po 3 kėlinių švieslentė rodė 48:40 vis dar mūsiškių naudai.

Ketvirtasis kėlinys nuliūdino tiek pačią komandą, tiek ir sirgalius. Ne paslaptis, kad „Pamario“ komandos atsarginių žaidėjų suolelis – nėra iš ilgųjų. Negana to, viena pagrindinių žaidėjų Inga Viliūnienė per rungtynes patyrė skaudžią traumą – įplyšo kojos čiurnos raiščiai. Iškviesta greitoji pagalba, dabar Ingos koja sugipsuota.

O komanda toliau turėjo tęsti kovą aikštelėje. Buvo likusios 6 minutės, deja, per jas mūsiškės nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir teko pripažinti vilniečių pergalę rezultatu 57:67.

Tądien „Pamaryje“ rezultatyviausios buvo Viktorija Vaitkutė (23 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 5 išprovokuotos pražangos) bei Loreta Stančiauskienė (21 taškas, 7 atkovoti kamuoliai ir 6 išprovokuotos pražangos).

Pagaliau pergalė!

Vien mintis, kad komandoje nebus nė vienos aukštaūgės (viena – traumuota, kita išvykusi atostogauti į užsienį), truputį gąsdino pamariškes, stojusias į kovą su Vilniaus „Svaja“. Bet pergalę išplėšti pavyko!

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, sėkmingai atakavo varžovių krepšius. Kėlinį laimėjo šilutiškės 21:17.
II ir III kėliniai irgi sėkmingesni buvo šilutiškėms, bet ketvirtajame viskas apsivertė aukštyn kojomis. Tarp „Pamario“ žaidėjų atsirado įtampa ir taip sunkiai pasiekta ženkli persvara pradėjo tirpti akyse.

Po minutės pertraukėlės komandos vadovė Loreta Stančiauskienė dėjo visas viltis į jaunąją krepšininkę Liviją Kaktaitę, kuri visas rungtynes žaidė puikiai. Livija sėkmingai įvykdė nurodymus ir labiausiai padėjo „Pamario“ komandai pasiekti pergalę 74:70.

L.Kaktaitė pelnė 23 taškus, perėmė 6 bei atkovojo 5 kamuolius. 18 taškų pelnė bei 9 kamuolius atkovojo Viktorija Vaitkutė, 16 taškų pelnė, 8 kamuolius atkovojo bei 8 pražangas išprovokavo Renata Radišauskaitė.

Dabar „Pamario“ komandos laukia susitikimas su Kauno „SKK Versano“. Bus žaidžiamos dvejos rungtynės: balandžio 19 d. – Šilutėje (pirmąsias rungtynes savo aikštėje žaidžia žemesnį reitingą turinti komanda – šįkart tai „Pamarys“), balandžio 26 d. – išvykoje. Geresnį bendrą tarpusavio rezultatą po antrosios dvikovos turinti ekipa žengs į finalo ketverto turnyrą.