Pamariškiai čempionate ir pasimokė, ir kitus pamokė…

Sostinėje vykusiame Lietuvos stalo teniso jaunučių (15 metų ir jaunesni) čempionate Šilutės rajono garbę gynė traksėdiškis Lukas Raugevičius (treneris Jonas Piekautas) ir šilutiškis Titas Venckus (treneris Artūras Silius). Abu jie pakviesti į čempionatą pagal turimus reitingus.

Pandemija prigesino stalo teniso gyvenimą – treniruotes, varžybas, turnyrus. Nepaisant sunkumų, trenerių nuomone, jų auklėtiniai „nagus parodė“ įveikdami keletą aukštesnio reitingo bendraamžių, jau priskiriamų lyderiams.

L. Raugevičius po atkaklių kovų nugalėjo panevėžietį ir Šalčininkų atstovą. Deja, Lukas stipriai nikstelėjo čiurną ir pradėjo šlubuoti, dėl to galimybės siekti aukštesnės vietos sumenko. Užtikrintai nugalėjęs šalčininkietį jis pralaimėjo panevėžiečiui, kuris suprato kokią taktiką reikia pasirinkti prieš kiek sukaustytą varžovą. Lukui nepavyko prasiveržti į aštuntfinalį, liko už jo ribos. Jis toliau tęsė kovą dėl 17 vietos, jo varžovu telšiškis ir pralaimėjo, tad teko tenkintis 18 vieta.

Kairiarankis šilutiškis T. Venckus šokdino kelis aukščiau reitinguojamus žaidėjus, pateikė staigmenas Šalčininkų ir Utenos atstovams. Anot trenerio A. Siliaus, svarbiausia, kad jo auklėtinis atrado savo žaidimo stilių, paremtą stipriais smūgiais kaire ir dešine raketės pusėmis, kurios dengtos skirtingomis atakai ir kombinacijai skirtomis gumomis. Jo techniškas žaidimas pradžiugino trenerį.

Pralaimėjęs paskutinę partiją Jonavos atstovui, galutinėje įskaitoje T. Venckus užėmė 26 vietą.
Dvejetų varžybose T. Venckus ir L. Raugevičius pralaimėjo partiją kauniečiams ir lemiame sete rezultatas buvo 10:10. T. Venckus ir L. Raugevičius nugalėjo ir vilniečius, kurie jautėsi lyderiais ir tokio smūgio nelaukė. Tad pamariškiai ne tik pasimokė čempionate, bet ir kitus pamokė.