Panevėžyje triumfavo šilutiškis D. Liutkus

Boksas jaunVasario 24-27 d. Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate triumfavo šilutiškis, bokso trenerio Vinco Murausko auklėtinis Džiugas Liutkus. Karina Seminauskaitė iškovojo antrąją vietą.

Panevėžyje vykęs bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 2002-2003 m. gimę boksininkai, sulaukė net 112 dalyvių: 77 vaikinų ir 35 merginų. Vaikinai išsidalijo medalius 10-yje svorio kategorijų, merginos kovojo 9-iose svorio kategorijose.

Sunkiausioje – virš 91 kg svorio kategorijoje triumfavo Džiugas Liutkus. Šilutiškis finale 5:0 nugalėjo Kajų Urbšą iš Kretingos.

Šiame čempionate susirinko rekordinis moterų dalyvių skaičius visų amžiaus grupių Lietuvos čempionatuose per visą istoriją. Olimpiniu tapęs moterų boksas vis labiau populiarėja ir Lietuvoje, auga perspektyvios boksininkės, kurios jau skina pergales ir svarbiausiose tarptautinėse varžybose.

Labai atkakliai klostėsi finalo kova svorio kategorijoje iki 69 kg. Šilutiškė Karina Seminauskaitė taškais 3:2 pralaimėjo tauragiškei Mantei Butkutei ir užėmė antrąją vietą.