Paplūdimio tinklininkai neišsigando svilinančio karščio

TinklinisSekmadienį Šilutės paplūdimio tinklinio aikštelėje vyko rajono moterų ir vyrų paplūdimio tinklinio turnyras, kurį organizavo Vilkyčių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Daunguolė Černeckytė. Turnyre dalyvavo 6 moterų ir 6 vyrų duetai.

Saulėtą sekmadienį Šyšos upės vingyje įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje vykusiame rajono moterų ir vyrų paplūdimio tinklinio turnyre dėl VšĮ „Šilutės sportas“ įsteigtų prizų kovojo 6 vyrų ir 6 moterų komandos. Jos žaidė ratų sistema po 2 setus iki 21 taško, o prireikus trečiojo – iki 15 taškų. Moterų grupėje vyko atkaklios kovos ir daugelyje dvikovų nugalėtojos aiškėjo trečiajame sete.

Tokią karštą dieną moterų varžybos truko net 6 valandas. Pasibaigus turnyrui paaiškėjo, kad III vietą užėmė saugiškės Jurgita Kazlauskienė ir Rasa Šideikienė, II vieta atiteko šilutiškėms mamai ir dukrai Ritai Kutkaitei bei Deimantei Skiudulaitei. Labai sunkiai, bet nebe pirmus metus iš eilės nugalėtojomis tapo traksėdiškės mama Danguolė

Černeckytė ir dukra Fausta Bagdonaitė.tinklinis 2

Vyrai taip pat turėjo iškęsti svilinantį karštį, bet tie, kas žaidžia paplūdimio tinklinį, prie karščių yra pripratę. Dvikovos vyko taip pat įnirtingai, daugeliui varžybų prireikė trečiojo seto.

III vietą užėmė šilutiškiai Valdas Gečas ir Linas Gedvila, antri liko Martynas Baltutis ir Vidmantas Sipas iš Žemaičių Naumiesčio, o nugalėtojais tapo traksėdiškiai Denas Bagočius ir Rokas Tubutis.