Paplūdimio tinklinio turnyras „Saulė, smėlis ir sportas“

Šilutės gimtadienio dieną vyko išskirtinis renginys – paplūdimio tinklinio turnyras 2x2, organizuotas Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro (VSB). Renginys subūrė entuziastus iš įvairių regiono vietų.

Paplūdimio tinklinio turnyro „Saulė, smėlis ir sportas“ dalyviai.

Pasak VSB direktorės Kristinos Surplės, organizaciniais reikalais rūpinosi energinga komanda: Lina Samuilienė, Dalia Juknienė, Paulius Paulauskas, Jovita Naujokienė, Dovilė Sūdžiūtė ir Eimantė Paulauskaitė-Kožemiakienė. Prisidėjo ir partneriai VšĮ „GPI sporto klubas“ ir Savivaldybės administracija.

Turnyre dalyvavo 12 vyrų ir 8 moterų komandos iš Pajūrio, Usėnų, Gargždų, Klaipėdos, Pagėgių, Žemaičių Naumiesčio, Gardamo, Pagrynių ir Šilutės. Dalyviai, nuo jaunų iki patyrusių sportininkų, džiaugėsi galimybe išbandyti jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje.

K. Surplė dėkojo visiems dalyviams, o turnyro idėjos autorei L. Samuilienei ir visai biuro komandai – už puikiai organizuotą renginį. Dalyviams įteiktos simbolinės dovanėlės.

Prizininkais tapo vyrų komandos „Bukas ir bukesnis“, „Šilutės stogai“ ir „Sirtakis“, moterų „Evelina ir Evita“, „Rita ir Deimantė“ ir „GL“.

„Šis turnyras pabrėžia sporto ir sveikos gyvensenos svarbą mūsų kasdieniame gyvenime. Toks renginys ne tik stiprina bendruomenės ryšius, bet ir skatina aktyvų laisvalaikio leidimą, bendradarbiavimą bei sveikos gyvensenos propagavimą. Planuojame šį turnyrą paversti kasmetine tradicija, kad vis daugiau žmonių galėtų mėgautis sporto teikiamu džiaugsmu, būti aktyvūs, palaikyti gerą fizinę formą. Ši šventė dar kartą įrodė, kad Šilutė gali didžiuotis aktyvia ir sportiška bendruomene. Kiekviena komanda, nepaisant galutinio rezultato, buvo nugalėtoja, nes dalyvavimas ir yra tikroji pergalė. Tikimės, kad kitais metais turnyras bus dar sėkmingesnis, pritrauks dar daugiau sporto mėgėjų“, – „Šilutės naujienoms“ sakė K. Surplė.