Pareigūnai nuo laivo vairo nušalino neblaivų kapitoną

Penktadienį, Šilutės rajono policijos pareigūnai ir pasieniečiai, kartu bendradarbiaudami vykdė prevencinę priemonę prie vandens telkinių – Nemuno, Skirvytės, Pakalnės, Minijos bei Šyšos upėse.

Vandens policija

Užtikrino viešąją tvarką, kontroliavo, kad būtų laikomasi laivybos taisyklių, ypatingą dėmesį skyrė laivavedžių blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichika veikiančių medžiagų ir teisės valdyti vidaus vandenų transporto priemonės asmenų kontrolę.

Priemonės metu, Minijos upėje, tikrinant plaukiojančius laivus, vieno laivo kapitonas, gim. 1949 m., plaukiojo apsvaigęs (0,81 prom.), pareigūnams teko vyrą nušalinti nuo priemonės vairavimo, jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas bei iškviestas kitas laivavedys, taip pat priemonės metu buvo nustatytas dar vienas laivavedis, kuris buvo išgėręs, tačiau patikrinus alkoholio kiekio matuokliu leistinos normos neviršijo ir toliau tęsė pasiplaukiojimą.

Primename, kad ir toliau policijos pareigūnai vykdys panašias prevencines priemones, bei užtikrins viešąją tvarką prie vandens telkinių. Laikykitės taisyklių, saugokite save bei kitus.