Parsinešėm Kalėdų dvasią

Šilutės bibliotekoje jau sklando Kalėdų dvasia. Trečiadienio vakarą koncertavo Kultūros ir pramogų centro vokalinis ansamblis „Vaivora“ bei Šilutės Trečiojo Amžiaus Universiteto (TAU) mišrus choras, literatai skaitė savo eiles, atvyko Kalėdų senelis.

Atėjusius į šventinį vakarą „Jau kvepia Kalėdom“ pasitiko nušvitę bibliotekos langai ir salėje papuošta eglutė. Susirinkusieji pasijuto apgaubti įsibėgėjančių Kalėdų laukimo nuotaikos.

Nuskambėjęs Zitos Gaižauskaitės eilėraštis, kurį perskaitė renginio vedėja literatė Birutė Morkevičienė, nukėlė visus į vaikystės namus. Gausus būrys TAU choristų padainavo keletą dainų, skambėjo naujausi Vidos Tarozienės eilėraščiai, lydimi autorės komentarų, visus apgaubė „Vaivoros“ ansamblio atlikta Kalėdų giesmė.

Naują, Dalios Žibaitienės, bibliotekos literatūrinio rudens konkurso „Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį…“ laureatės, eilėraštį, skirtą Kalėdoms, perskaitė Aldona Sapronaitienė, naujausiomis eilėmis pasidalino Violeta Astrauskienė, Aldona Sapronaitienė. Ištrauką iš Irenos Arlauskienės elegijų knygos „Rugštynių sula“ perskaitė B. Morkevičienė. Tautodailininkė Rūta Čiuželienė padovanojo bibliotekai savo iškarpytų snaigių.

Daug emocijų sukėlė elektriniu paspirtuku atvykęs Kalėdų senelis, nešinas dideliu maišu dovanų. Direktorė Laima Dumšienė sveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir kartu su Kalėdų seneliu išdalino dovanas. Ilgai tęsėsi fotosesija su Kalėdų seneliu. Įsiamžinti norėjo ir kolektyvai, ir svečiai.