Pasibaigus LMK A lygos čempionatui, „Pamario“ krepšininkės nenustojo žaisti

moteru krepsinisMoterų krepšinio komanda „Pamarys“ baigė kovas Lietuvos moterų krepšinio A lygos čempionate. Galima didžiuotis, kad mūsų krepšininkės užėmė IV vietą.

Vilniuje vykusiuose finaluose joms nepavyko įveikti varžovių bei iškovoti medalių, bet būti ketvirtoms – taip pat aukštas pasiekimas.

Pasibaigus sezonui krepšininkės nepadėjo oranžinio kamuolio į šoną – jos išbandė jėgas rungtynėse su Šilutės rajono politikais.

Pusfinalis

LMK A lygos čempionato pusfinalyje „Pamario“ krepšininkės susitiko su Alytaus RKL komanda. Šis susitikimas nulėmė, kuri komanda kovos dėl trečios, o kuri – dėl pirmos vietų.

Deja, šilutiškėms nepavyko pasipriešinti varžovėms – teko pripažinti jų pranašumą rezultatu 48:71.

Daugiausiai tądien taškų „Pamario“ komandai pelnė bei dvigubus dublius atliko bendrapavardės Sandra Vaitkutė ir Viktorija Vaitkutė: Sandra pelnė 12 taškų, atkovojo 10 kamuolių, Viktorija pelnė 12 taškų ir atkovojo net 17 kamuolių.

Taip pat komandai taškus pelnė Renata Radišauskaitė (11), Livija Kaktaitė (6), Agnė Stančiauskaitė (5), Loreta Stančiauskienė (2).

Kitas pusfinalio susitikimas tarp Vilniaus „Svajos“ ir Vilniaus Kolegijos komandos baigėsi 79:49 „Svajos“ naudai. Tad kovoti dėl trečiosios vietos mūsiškės stojo su Vilniaus kolegijos krepšininkėmis.

Kova dėl bronzos

Nors „Pamario“ krepšininkės aikštelėje atidavė visas jėgas, bet pergalės išplėšti nepavyko. Įtakos turėjo mažas atsarginis suolelis, kai kurios krepšininkės po traumų vis dar negalėjo žaisti, kitos, sukandusios dantis, nepaisydamos skaudančių kojų, vis tiek bėgo į aikštę kovoti dėl medalio. Bet teko tenkintis IV vieta: Vilniaus kolegijos komanda šilutiškes nugalėjo 67:56.
moteru krepsinis sandra
Tačiau mūsiškės labai nenusiminė, jų manymu, IV vieta – taip pat šaunu. Nors ir neturi ant kaklo medalių, bet užtat netrukus galės džiaugtis nauja sportine apranga, nes už pateikimą į finalinį ketvertą joms buvo įteiktas čekis. Tad kitąmet pamariškes turėtume išvysti jau su nauja sportine apranga.

Ir vėl dvigubą dublį rungtynėse pavyko padaryti Viktorijai Vaitkutei: ji pelnė 20 taškų bei atkovojo 18 kamuolių. Dvigubą dublį atliko ir Renata Radišauskaitė (12 taškų, 11 atkovotų kamuolių). 12 taškų komandai pelnė Livija Kaktaitė.
R.Radišauskaitė buvo išrinkta į simbolinį finalinio ketverto penketuką.

Pirmąją vietą LMK A lygos čempionate iškovojo Vilniaus „Svaja“, 61:37 įveikusi Alytaus RKL komandą.

Sportas gryname ore

Pasibaigus čempionatui moterys, nenustojo sportuoti. Jos buvo pakviestos rungtyniauti su Šilutės rajono politikais.

„Ventainėje“ vykusios rungtynės – jau trečiasis moterų susitikimas su vyrų politikų rinktine, bet pirmasis mačas atviroje lauko aikštelėje. „Pamario“ krepšininkės šį kartą laimėjo rezultatu 55:43. Tad dabar moterų sąskaitoje – dvi pergalės, o politikų – viena.