Pasienyje – originalios prekės už mažiausią kainą

globus DSC 0566 Sėkmingą „Duty free“ (bemuitinę) prekybą parduotuvėse pasienyje su Baltarusija – Medininkų ir Lavoriškių postuose – vykdanti UAB „Globus Trade Lt“ plečia veiklą. Netrukus prekių be muito parduotuvė duris atvers Pagėgių savivaldybėje – Panemunės miestelio Pasienio kontrolės punkte (K.Donelaičio g. 2).

Nauja parduotuvė pirkėjus užsukti į vidų pakvies sausio pradžioje. Įsigyti originalių, aukščiausios kokybės garsiausių pasaulio gamintojų prekių už žymiai mažesnę kainą keliaujantys į Kaliningrado sritį galės visas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Jaukiai ir moderniai įrengtoje parduotuvėje žymiai mažesnėmis kainomis nei įprastuose prekybos centruose bus galima rasti apie 300 rūšių garsiausių pasaulyje parfumerijos gaminių, daugiau kaip 200 rūšių kosmetikos prekių, daugiau kaip 200 konditerijos, alkoholio ir tabako gaminių, taip pat aksesuarų ir žaislų vaikams.

„Pasiūla tikrai didelė, be to, daugelio prekių kainos yra žymiai mažesnės nei Lietuvos rinkoje, dėl mažesnių mokesčių ir akcizų“, – pasakojo UAB „Globus Trade Lt“ valdybos narys Domas Navickas.

Komentuodamas bemuitės prekybos patirtį pasienio kontrolės punktuose, D.Navickas pastebėjo, kad perkamiausi originalūs parfumerijos gaminiai, atsiųsti tiesiai iš gamintojų, taip pat alkoholis bei tabakas. Galimų vienam žmogui įsigyti prekių kiekis taisyklėse kartais keičiasi, tačiau apytiksliai vienas pirkėjas gali nusipirkti ne daugiau kaip 3 litrus alkoholio ir 1 bloką cigarečių.

Kvepalams taip pat taikomi ribojimai, tačiau ne tokie griežti, o konditerijos gaminiams ir aksesuarams ribojimų nenustatyta.
UAB „Globus Trade Lt“ Lietuvoje sėkmingą bemuitę prekybą vykdo nuo 2010 metų. Kitose šalyse veikla vykdoma nuo 1995 metų.

Parduotuvės pasienyje su Baltarusija, Medininkų ir Lavoriškių postuose, buvo atidarytos 2010 m., laimėjus du didžiulius konkursus. Pasak D.Navicko, parduotuvės sulaukė milžiniško populiarumo: per metus kiekvienoje jų apsiperka daugiau kaip 350 tūkstančių žmonių.

„Šiuo metu intensyviai ieškome personalo, kuris dirbs mūsų parduotuvėje Panemunėje. Sukursime daugiau kaip 20 naujų darbo vietų. Darbuotojams siūlome itin patrauklias darbo sąlygas ir motyvacines sistemas. Daug investuojame į jų mokymus – vesti kursus, supažindinti su pasaulinėmis prekybos tendencijomis atvyksta partneriai iš Vokietijos, Italijos, Prancūzijos ir kitų šalių“, – sakė D.Navickas.