Pasikeitus treneriui – dvi „Šilutės“ pergalės iš eilės

krepsinis treneris straupisPagaliau galime pasidžiaugti pergalėmis! Šilutės krepšininkai savaitgalį žaidė dvejas rungtynes ir abejas laimėjo. Tai naujiena Šilutės vyrų krepšinio pasaulyje.

Prie šių pergalių daug prisidėjo tai, kad „Šilutė“ turi naują trenerį – Arvydą Straupį. Jis krepšininkus daug ko išmokė bei puikiai paruošė varžyboms.

Kovoje su Birštonu sužibėjo A.Kaubrys

Penktadienį šilutiškiai namuose žaidė su Birštono „Jazz – Diremta“ krepšininkais. Sirgaliai spėliojo, kaip baigsis šis susitikimas, smalsavo, koks bus naujojo trenerio debiutas.

Komandos žaidė apylygiai, bet po dviejų kėlinių „Šilutė“ atsiliko nuo svečių. Trečiajame kėlinyje mūsiškiai pradėjo imti vadžias į rankas, sirgaliai užvedė komandą skanduotėmis, matėsi, kad tai padeda krepšininkams siekti pergalės.

Ketvirto kėlinio pabaigoje rezultatas vėl svyravo. „Jazz – Diremta“ krepšininkai prasižengdavo ir tikėdavosi, kad mūsiškiai nors vienos baudos nepataikys ir suteiks šansą greita ataka jiems išsiveržti į priekį. Bet mūsiškiai sumesdavo baudas, be to dar ir apgindavo savo krepšį. Tai leido „Šilutei“ iškovoti pergalę rezultatu 82:76.

Rezultatyviausias „Šilutės“ komandoje tądien buvo vidurio puolėjas Artūras Kaubrys. Jis pelnė 26 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir buvo pripažintas geriausiu šeštosios Nacionalinės krepšinio lygos savaitės žaidėju.

Antras pagal rezultatyvumą buvo Marius Kasiulevičius – 14 taškų, trečias – Vitalis Pancerevas – 12 taškų. Po 10 taškų pelnė Evaldas Šaulys ir Gytis Pakalniškis.

Ir Gargžduose – pergalėkrepsinis straupis

Sirgaliai ir, turbūt, patys žaidėjai buvo jau atpratę nuo pergalės skonio. Bet apetitas kyla bevalgant. Laimėję rungtynes namuose, kitą dieną „Šilutės“ krepšininkai ir išvykoje įveikė varžovus – Gargždų „Bremeną“.

Pirmąjį kėlinį komandos baigė lygiosiomis 15:15, o per antrąjį mūsiškiai išsiveržė į priekį 8 taškais. Trečiajame kėlinyje „Šilutė“ leido gargždiškiams įmesti vos 9 taškus, tuo tarpu mūsiškiai į „Bremenos“ krepšį sumetė 25 taškus.

Ketvirtajame kėlinyje kamuolys labiau mėgo mūsiškių krepšį – į jį varžovų metimai dažniau buvo taiklesni, bet tai nepadėjo jiems išplėšti pergalės. „Bremena“ nusileido „Šilutei“ 67:82.

Daugiausia taškų į varžovų krepšį vėl sumetė A.Kaubrys – 19. Po 15 taškų pelnė E.Šaulys ir Darius Lavonne Brents, 12 taškų – M.Kasiulevičius, 10 taškų – Rimvydas Brendžius.

Reikia sirgalių palaikymo

Šiuo metu Šilutė iš 18 komandų užimą 15-17 vietas kartu su Klaipėdos „Nafta – Universitetu“ ir „Radviliškiu – Juodeliais“. Iš 7 sužaistų rungtynių šios komandos turi po 3 pergales.

Penktadienį, lapkričio 16 dieną, mūsiškiai išvyksta į Pakruojį, kur stengsis nugalėti „Merestos“ krepšininkus, šeštadienį namuose sulauks svečių iš Vilniaus – „Perlo – MRU“ komandos.

Mūsiškiams labai reikia sirgalių palaikymo. Ateikim ir palaikykime juos!