Pasinerti į Azijos kraštus

 

image1Daugeliui Europa jau yra ištyrinėta, tad žmonės pradeda žvalgytis į naujus, egzotiškus kraštus. Vis labiau populiarėja kelionių kryptis į Azijos šalis, kurios daugeliui kelia didelę baimę ir didelį susidomėjimą. Salos laikomos vienomis gražiausiomis, kurių paplūdimiai atimantys žadą, tačiau Azija taip pat traukia šalimis, didmiesčiais, kurių kiekvienas yra labai unikalus, savotiškas ir kerintis.

Singapūras

pietryčių Azijoje įsikūręs miestas – valstybė, kuri daugeliui yra pažįstama kaip viena turtingiausių pasaulyje. Daugelis gali baimintis Azijos kitoniškumo, tačiau būtent Singapūras yra vienas universaliausių, daugelį kultūrų apimantis miestas, todėl atvykę čia keliautojai nepatiria smarkaus kultūrinio šoko, nes daugelis čia gyvenančių kalba angliškai. Tai yra puiki vieta ieškantiems pramogų, juk čia apstu atrakcionų, parkų, prekybos centrų, barų bei restoranų, tačiau nepamirštama ir apie istorines, kultūrine, tradicines vietas, tad keliautojai vis tiek pajaučia Azijos grožį ir egzotiką. Viešbučiai, skrydžiai į Singapūrą, susisiekimas yra pateikti, organizuojami taip, kad keliautojai jaustųsi patogiai, apsuptas prabangos, o kelionė būtų nepamirštama.

Japonija

Ši tekančios saulės šalis, sukurusi anime kultūrą, žinoma dėl savo virtuvės, yra dažnojo šalių, kurias būtina aplankyti, sąraše. Tokijas, Kiotas, Osaka yra vieni didžiausių miestų, kurie pasižymi unikalia infrastruktūra. o gyvenimas čia vyksta stulbinamu greičiu. Taip pat Japonija pasižymi nuostabiais gamtos kraštovaizdžiais, kriokliais, miškais bei kalnuotomis vietovėmis, kuriose galima pamatyti įspūdingų šventyklų. Japonijos kultūra pasaulyje nėra svetima, ją stebi, žavisi ir bando kartoti daugelis, todėl tai yra dar viena priežastis aplankyti šį kraštą.

Kinija

Kiniečių virtuvė jau seniai yra pamėgta daugelio, visgi, ne daugelis dar ryžtasi nerti į kelionę po šį kraštą. Nors daugeliui ši šalis atrodo kiek, visgi žmonės čia labai svetingi, o šalis turininga spalvinga ir unikalia kultūra. Būtent kultūra, kalba, istorinis paveldas ir yra tai, dėl ko Kinija žavi daugelį, todėl kasmet tūkstančiai turistų atvyksta aplankyti garsiosiąją Didžiąją kinų sieną, sostinę Pekiną, nacionalinius parkus. Nors ir atrodo, jog tai didelių, triukšmingų miestų šalis, čia labai daug parkų, miškų –vietų, kuriose galima atrasti ramybę. Na ir žinoma, svarbu paragauti ir palyginti autentišką, tradicinės virtuvės siūlomus patiekalus.

image2

Indija

Šalis, garsėjanti ne tik virtuve, bet ir bolyvudu, bei yra vienas spalvingiausių kraštu, kuris negali nežavėti. Nors Indijoje ir yra paplitęs didelis skurdas, socialinis atotrūkis, visgi šis kraštas traukia savo įvairiapusiškumu. Turbūt pagrindine, žymiausia lankytina vieta išlieka Tadžmahalas, kuris savo didybe prikausto dėmesį ir atima žada, o šventyklos savo kitoniškumu kelia turistų iš viso pasaulio susižavėjimą. Indija viena didžiausių šalių, tad norintiems pabėgti nuo didžiausių miestų, tokiu kaip Delis ar Mumbajus, šurmulio, kuris Indijoje labai didelis, tikrieji keliautoja ryžtasi kelionei po šalį traukiniais, kur atsiveria nuostabiausio grožio miškai.