Pasirodo, FK „Šilutė“ ir namuose laimėti gali

futbolas simonas juska nr11Šilutiškių komanda savo stadione susitiko su Kazlų Rūdos futbolininkais. Svečių komanda „Šilas“ atvyko su šešių pergalių iš eilės kraičiu, kai mūsiškiai turėjo vos vieną pergalę išvykoje.

Susitikimas buvo įdomus, o jo pabaiga dar įdomesnė: IX turo rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 FK „Šilutė“ naudai.

Peržvelgus komandų išsidėstymą turnyrinėje lentelėje, pergalės tikėtis buvo sunkoka. Mūsiškiai iš 12 komandų užima 10 vietą, o Kazlų Rūdos atstovai – penktąją. Ir tas šešių iš eilės pergalių maratonas tikrai nepridėjo pasitikėjimo „Šilutės“ futbolininkams.

Bet… kamuolys apvalus, ir trenerio Svajūno Česnulio vadovaujama Šilutės ekipa įrodė, kad ji pajėgi išplėšti pergalę ir prieš stipresnę varžovę.

Rungtynėms prasidėjus smagu buvo stebėti, kaip mūsiškiai šauniai puola varžovų vartus, gražiai apeina jų gynėjus bei sukuria neprastas progas įvarčiams. Bet „Šilo“ vartininkas vis juos atremdavo. Per pirmąjį kėlinį kamuolys taip ir neapsilankė nei mūsų, nei varžovų vartuose.

Antrajame kėlinyje veiksmo taip pat netrūko, sirgalių akys turėjo ką veikti. Dažnas net pamiršdavo, kad saujoje laiko saulėgrąžas, kurias taip yra pamėgę futbolo fanai. Šilutiškių greitas žaidimas prikaustė sirgalius, nes mūsiškiai taip šauniai artėdavo prie varžovų vartų, kad atrodydavo tuoj tuoj bus įvartis. Svečiams nepatiko aikštės šeimininkų geras žaidimas, ir 57-ąją minutę varžovas savo baudos aikštelėje šiurkščiai pargriovė Aurimą Skurdelį.

Tikėtasi 11 metrų baudinio, bet kažkodėl teisėjui pasirodė, kad nereikia. Su šiuo sprendimu nei žiūrovai, nei žaidėjai nesutiko. Šilutiškis Tadas Kazlauskas bandė teisėjui paaiškinti futbolo taisykles, bet tai buvo bergždžias reikalas – Tadas tik pasipuošė geltona kortele. Juk jau visi žinome, kad teisėjas savo nuomonės nepakeis!

Neleido spirti 11 m baudinio, tada – prašau, teisybė vis tiek triumfavo: 70-ąją minutę Simono Juškos smūgis kaire skriejo tiesiai į „Šilo“ vartus. „Šilutė“ priekyje 1:0!

Varžovai dar bandė rezultatą nors išlyginti, bet septintos pergalės iš eilės „Šilui“ iškovoti nepavyko. O šilutiškiai prisidėjo dar vieną pergalę į savo sąskaitą.

Po laimėtų rungtynių „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje pakilo per vieną vietą aukščiau.

Artimiausios rungtynės Šilutės stadione bus birželio 22 d. 16 val., „Šilutės“ ekipa susitiks su VMFD „Žalgiris-3“.