Pasirodo, „Šilutė“ gali

krepsinis nkl f3Savaitgalį Šilutės „Šilutė“ išvykoje žaidė su Marijampolės „Sūduva“, o namuose mūsiškiai parodė fantastišką žaidimą prieš Joniškio „Delikatesas“. Šių rungtynių metu svečių treneris nesugebėjo valdyti savo pykčio ir net apšaukė „Atėnės“ šokėjas.

Pirmavo, bet pralaimėjo

Penktadienį „Šilutė“ išvykoje vos penkiais taškais nusileido turnyrinėje lentelėje penktoje vietoje esančiai Marijampolės „Sūduvai“.

Pirmuosius du kėlinius mūsiškiai net pirmavo, bet kiti kėliniai nulėmė, kad pergale džiaugėsi marijampoliečiai – 76:71.
Gal „Šilutei“ ir būtų pavykę iškovoti pergalę, bet, pasak trenerio Petro Joniko, už pražangas palikus aikštelę Rimvydui Brendžiui, žaidimo eiga pasikeitė. Nekaip sekėsi ir Egidijui Ramanauskui po varžovų krepšiu pelnyti taškus.

Rezultatyviausiai, kaip jau įprasta, Marijampolėje žaidė Ignas Razutis, pelnęs mūsų komandai 18 taškų. Po 10 taškų pelnė Egidijus Ramanauskas ir Evaldas Jurkus, po 8 – Vitalis Pancerovas ir Artūras Kaubrys.

Svečių treneris pratrūko

Šeštadienį „Šilutės“ komanda įrodė, kad nesvarbu, kelintoje turnyrinės lentelės vietoje esi (šilutiškiai dabar yra dvylikti), pergalę gali iškovoti kiekvienas.

Trečią vietą užimančią Joniškio komandą „Delikatesas“ mūsiškiai įveikė net 20 taškų skirtumu!

Sirgalių ne kartą aptarinėtos „Šilutės“ trenerio Petro Joniko karštos emocijos rungtynių metu tądien gerokai nublanko prieš „Delikateso“ komandos trenerio Roberto Stankevičiaus pykčio proveržį. Galbūt pastarajam atrodė normalu savo komandos nesėkmę palydėti keiksmų tiradomis, juo labiau, kad joniškiečius triuškino 12-ąją vietą užimamtys šilutiškiai.

Keiksmažodžiai iš R.Stankevičiaus lūpų liejosi dažniau nei įprasti lietuviški žodžiai. Šalia sėdinčios „Atėnės“ šokėjos paprašė vyriškio valdytis, bet svečias ir jas užčiaupė necenzūriškai. Mini konfliktas baigėsi, nes treneris turėjo grįžti stebėti savo žaidėjus aikštelėje.

Sirgaliai dėkojo komandai

Kaip ten bebūtų, nuostabia pergale 90:70 džiaugėsi mūsiškiai. O sirgaliai už tai dėkojo, skanduodami: „Ačiū, ačiū, ačiū“. Vaizdas – nepakartojamas, kaip ir atmosfera salėje…

Tądien rezultatyviausi buvo Deividas Petravičius – 20 taškų (nauja komandos žvaigždė), Ignas Razutis – 17 taškų, Artūras Kaubrys – 16 taškų.

Visus, norinčius palaikyti „Šilutės“ komandą, kviečiame sausio 20 d., penktadienį, 17 val. į krepšinio salę, kur susitiks su Jonavos „TRIOBET“ komanda.