Paskutinė galimybė išbandyti specialybes Klaipėdos universitete

klaipedos universitetas.txtŠilutiškiai moksleiviai turi šansą smagiai ir naudingai praleisti šeštadienį neįprastoje – teatralizuotoje, pramogų linksmybių, muzikos ir žaidimų prisotintoje – Klaipėdos universiteto atvirų durų dienoje.

Klaipėdos universitete kovo 16 dieną (šeštadienį) startuos visiškai atsinaujinusi ir visiškai kitokia atvirų durų dienos programa  „Keturios kryptys”, kuri, pasak organizatorių, leis pasimatuoti savo svajonių specialybes.

Šį šeštadienį nuo 10 valandos ryto mokinius budins ir renginį triukšmingai atidarys Klaipėdos universiteto Menų fakulteto studentai ir absolventai, vadovaujami prof. Valentino Masalskio.

Susirinkusiuosius sveikins universiteto rektorius prof. dr. Vaidutis Laurėnas.

Atvykusiųjų lauks nuotaikingas renginys, kuris šiemet kvies būsimuosius studentus pažvelgti į visas keturias puses: vakarų, rytų, pietų ir šiaurės kryptimis.

Pietų kryptis – „Pabandyk pats!”. Moksleiviams bus suteikta galimybė pasimatuoti savo svajonių specialybę. Šioje kryptyje lauks įvairios studentų parengtos užduotys ir pratybos.

Besidomintieji komunikacijos ir žurnalistikos studijomis galės save išbandyti prieš televizijos kamerą, studentų krepšinio komandos fanų klubas „Baltijos žaibas” suteiks galimybę pamiklinti rankas mėtant krepšinio kamuolį, užduočių bus paruošęs ir psichologų klubas „Savi”, nardymo klubas „Amfibijos” leis pajusti naro kostiumų ir deguonies balionų tikrąjį svorį, o Sveikatos mokslų fakulteto studentai melo detektoriumi tikrins, ar moksleiviai dažnai sako netiesą.

Vakarų kryptis – „Veik tikslingai!”. Moksleiviams bus suteikta galimybė pajusti, kaip vyksta paskaitos auditorijoje. Vyks Karjeros centro paskaita „Pirmieji karjeros planavimo žingsniai”, o paskaitoje „ERASMUS. Pažink Europą studijuodamas” atvirų durų dienos dalyviai bus supažindinti su galimybėmis studijuoti užsienyje.

Rytų kryptis – „Rinkis studijas!”. Šioje kryptyje mokiniai galės pabendrauti su fakultetų ir institutų atstovais, daugiau sužinoti apie juos dominančias specialybes. Moksleivių lauks studentų atstovybių nariai, dėstytojai ir studentai. Tai galimybė visą reikalingiausią informaciją gauti iš pirmųjų lūpų.

Studentų ir dėstytojų teikiama informacija padės moksleiviams apsispręsti, kurį kelią pasirinkti baigus mokyklą.

Šiaurės kryptis – „Šėlk po paskaitų!”. Šėlti kvies tautinio meno ansamblis „Vytinė”, šokių grupė „Leader dance”, Klaipėdos universiteto mišrusis choras, o buriuotojų klubas „Halzas” pamokys rišti jūrinius mazgus.

Renginio vieta – Klaipėdos universitetas (Herkaus Manto g. 84).