Paskutinėse FK „Šilutė“ rungtynėse stipresni buvo svečiai

futbolasPrieš savaitę FK „Šilutė“ sužaidė paskutines LFF I lygos čempionato rungtynes. Savo namų futbolo aikštelėje šilutiškiai susitiko su Panevėžio „Baltijos“ futbolininkais.

Šį susitikimą būtų galima pavadinti garbės reikalu, nes šios rungtynės nieko nekeitė nei vienai, nei kitai komandai.

Garbės mūsiškiai neapgynė

Paskutinės rungtynės buvo įdomios tik tuo, kad futbolininkai lakstė po balas, įdomūs buvo slydimai, kritimai bei garsai. Pačiame žaidime intrigos daug nebuvo, nes visi žinojo, kad šios rungtynės turnyrinėje lentelėje komandų pozicijų nepakeistų, kad ir kaip jos pasibaigtų.

Mūsų miesto futbolo komanda turi surinkusi 28 taškus ir tvirtai stovi devintoje vietoje. Svečių komandai viskas taip pat, tik ji – vienuolikta. Tad dvikova dėl garbės prasidėjo.

29-ąją rungtynių minutę buvo įmuštas pirmasis įvartis: „Baltijos“ puolėjo T.Švelnos smūgio nepavyko atlaikyti jaunajam mūsų vartininkui Daliui Mockui. Po 5 minučių scenarijus pakartotas, ir svečiai išsiveržė į priekį rezultatu 0:2.

Antrajame kėlinyje mūsiškiai 87-ąją minutę praleido dar ir trečiąjį įvartį, ir rezultatas tapo 0:3.

Sirgalių norai išgristi

Toks žaidimas netenkino nei „Šilutės“ trenerio Svajūno Česnulio, nei sirgalių. Sirgaliai šūkavo: „Na, nors vieną, nors vieną įvartį…“, ir jų prašymai pasiekė Karolį Atutį, kuris 89-ąją minutę sušvelnino rezultatą iki 1:3.

Iki pat rungtynių pabaigos daugiau niekam nepavyko įmušti į vartus, nors progų turėjo abi komandos. Tad paskutinės LFF I lygos čempionato rungtynės baigėsi 1:3 mūsiškių pralaimėjimu.

Paskutines rungtynes „Šilutės“ komandoje žaidė: Edgaras Lukoševičius, Zigmantas Butkus, Evaldas Garbauskas, Tadas Gudauskas, Karolis Atutis, Aleksejus Gapanovič, Ernestas Razonas, Donatas Surblys, Liudvikas Valius, Vilius Šreiberis, Robertas Šmitas, Edgaras Silius, Darius Paldauskas, Tadas Kazlauskas, Lukas Peteris ir Lukas Konaverskis. FK „Šilutė“ vartus paskutines rungtynes saugojo jaunasis komandos vartininkas Dalius Mockus. Šilutiškiai bendroje turnyrinėje lentelėje liko devinti. Auksas atiteko Klaipėdos „Granito“ komandai, bronza – „Trakų“ futbolininkams, o sidabras –  antrus metus iš eilės Kėdainių „Nevėžiui“.