Paskutiniai lengvaatlečių startai

Lengvaatleciu varzybos prizininkai1Netradiciškai prasidėjo tradicinės vaikų (2002 – 2003 m.) ir jaunučių (2000 – 2001 m.) lengvosios atletikos taurės varžybos: vietoje pirmiausiai daromos tradicinės mankštos Sporto mokyklos direktorius, treneriai, mokytojai ir svečiai iš Klaipėdos pasveikino ilgametį darbuotoją trenerį Medardą Urmulevičių su garbingu jubiliejumi.

Varžybose vaikų grupėje 60 m bėgimą laimėjo G.Bartkutė – 8,7 sek.ir O.Guščius – 8,7 sek. (M.Jankaus pagr. m.). 300 m bėgime nepralenkiama buvo E.Skikaitė – 50,6 sek. (Pamario pagr. m.) ir K.Kaulickas – 49,4 sek. (Saugų pagr. m.). 600 m vėl greičiausiai bėgo G.Bartkutė – 1.51,4 min., o 800 m – J.Budrikis – 2.26,6 min. (M.Jankaus pagr. m.).

Šuolių į tolį rungtyje laimėjo V.Benkunskytė – 4,00 m (Pamario pagr. m.) ir O.Gusčius – 4,47 m (M.Jankaus pagr m.). Geriausia metikė – G.Paulauskaitė iš Vilkyčių laimėjo kamuoliuko metimo (59,01 m) ir rutulio stūmimo (11,83 m) rungtyse. Tarp berniukų stipriausias buvo švėkšniškis E.Grevys (58,75 m) ir D.Virbinskas (11,91 m, Vilkyčiai). Aukščio rungtį laimėjo vainutiškis D.Girskis, peršokęs 1,50 m.

Jaunučių grupėje po dvi rungtis laimėjo vainutiškiai G.Sudeikytė (400 m – I.05,2 min.) ir R.Šadzevičius (400 m – 1.03,4 min.). Švėkšniškis A.Vaitiekus buvo stipriausias šuoliuose – 5,29 m ir 1,65 m. J.Rudytė laimėjo rutulio stūmimo rungtį (10,08 m) ir puikiai bėgo 100 m (13,6 sek.). Švėkšniškiai E.Andriuškaitė (1,30 m), B.Reivytytė, D.Kalvis ir H.Bliūdžius užėmė visą apdovanojimo pakylą. Ieties metimo rungtyje tradiciškai visas prizines vietas laimėjo vaikinai iš Vilkyčių – M.Rudzevičius (43,12 m), M.Jackyvas (39,16 m) ir T.Bružas (39,07 m).

Lengvosios atletikos sezoną užbaigėme, ruošimės žiemos varžyboms.