Paskutiniame vasaros renginyje – jaunimo grupių koncertai ir daugybė pramogų

Paskutinį vasaros šeštadienį Šilutėje įvyko vasaros užbaigimo „Pramogadienis“, kurį vaikams ir jų tėvams dovanojo Šilutės kultūros ir pramogų centras (KPC). Ir nors oras pradžioje buvo apsiniaukęs, geros renginio dalyvių ir svečių nuotaikos nesugadino. „Pramogadienio“ kulminacija tapo roko grupės „Good Time Boys“ koncertas.

KPC direktorė Jūratė Pancerova pasakojo, kad šis „Pramogadienis“ – jau penktasis. Renginys kitoks – visiems buvo privaloma dėvėti veido apsaugines kaukes, laikytis saugaus 1 metro atstumo. Dėl KPC pastato rekonstrukcijos renginys įvyko ir kitoje vietoje – Liepų gatvės 16 namo vidiniame kiemelyje.

Paprastai šis paskutinis vasaros renginys jaunimui pasibaigdavo diskoteka, tačiau šiemet vakarinėje dalyje pasirinkta koncertinė programa. Pasak J. Pancerovos, dėl koronaviruso neįvyko Kovo 11-osios šventė, tad Kultūros ministerija skyrė lėšų, kad į Pramogadienį būtų galima pasikviesti populiarią jaunimo grupę.

Koncertavo 2019 metų „X faktoriaus“ laimėtojai „Good Time Boys“, vienas šios grupės narys – Pijus, yra kilęs iš Šilutės.

Tą dieną ant „Pramogadienio“ scenos pasirodė ir daugiau jaunimo grupių, šokių kolektyvų. Renginį pradėjo Usėnų teatras su spektakliu „Vapsva vabzdžių karalienė“. Šventinę nuotaiką mažiesiems kūrė „Mažojo aitvaro“ animatoriai bei lavinimo studija „Gudri meška“. Norintys praleisti laiką judriau, galėjo šokinėti ant batutų, suptis karuselėse ar pajodinėti arkliu.

„Spalvotai, linksmai ir garsiai. Taip atšventėme paskutinį vasaros savaitgali ir su puikia nuotaika pasitinkame artėjantį rudenį. Ačiū visiems dalyvavusiems ir iki susitikimo kituose renginiuose“, – visiems dalyvavusiems dėkojo KPC kolektyvas.