Paskutinis sunkiaatlečių pasirodymas 2013 metais

sunkiaatleciai visiŠilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchajus organizavo rajono pirmenybes, kuriose dalyvavo 30 jaunųjų sunkiaatlečių.

Iki 30 kg svorio kategorijoje I vietą iškovojo Gvidas Bendikas. Antras buvo Modestas Burzdžius, nors jis išrovė ir išstūmė tiek pat kaip varžovas, bet kadangi svėrė 600 gramų daugiau, turėjo aukščiausią  nugalėtųjų pakylą užleisti Gvidui.

Iki 35 kg sv. kat. varžėsi taip pat du jaunieji sunkumų kilnotojai – Deimantas Tarasevičius buvo pirmas, Vėjus Jonušas – antras.

Iki 40 kg sv. kat. buvo tik vienas pretendentas – Nojus Šimutis, jis ir pasipuošė aukso medaliu.

Svorio kategorijoje iki 53 kg neįveikiamas buvo Justas Praspaliauskas, antras liko Vaidas Lileikis, trečias – Dovydas Tarvydas, ketvirtas – Ernestas Arlauskas.

Iki 56 kg sv. kat. Lukas Kordušas pasipuošė auksu, Gintarui Burzdžiui atiteko sidabras, Edgarui Kazlauskui – bronza, o ketvirtas liko Vilius Antanas.

Iki 62 kg sv. kat. varžėsi taip pat keturi sunkiaatlečiai, jie išsirikiavo tokia eile: Rokas Radavičius, Tomas Šitkus, Edgaras Deryba, Marius Jankauskas.

Svorio kategorijoje iki 69 kg geriausiai pasirodė Gražvydas Majus, sidabras atiteko Martynui Jurgučiui, bronza Valentinui Kurlinkui, ketvirtas liko Gvidas Kurlinkus.

Iki 77 kg svorio kategorijoje auksu pasipuošė Ričardas Kavaliauskas, antra vieta nemažiau džiaugėsi Domantas Kakta, III vietą užėmė Nojus Skurdelis, ketvirtas liko Džiugas Liutkus.

Iki 85 kg sv. kat. I vietą iškovojo Edgaras Jakas, antras buvo Laimonas Balseris.

Svorio kategorijoje iki 94 kg dalyvavo vienas Simonas Bataitis ir gavo aukso medalį.

Sv. kat. iki 105 kg Arvydas Jokulys taip pat neturėjo konkurentų.

Treneriai dėkingi daug metų sunkiaatlečius remiančiam R.Raicevičiui, kuris šį kartą pasirūpino saldžiomis dovanomis kiekvienam sportininkui.