Pasveikinti pradinukai ir senjorai pedagogai

RUGSEJO 220-mečio jubiliejumi šiuos mokslo metus pradėjo Žibų pradinė mokykla. Pasak direktorės Elenos Šarkienės, pirmąją šių metų mokslo dieną mokyklos slenkstį peržengė 280 pradinukų. Prieš trejus metus mokykla persikėlė į naujai suremontuotą pastatą.

Pasveikinti mokyklos bendruomenę atėjo LR Seimo narys Artūras Skardžius, rajono merė Daiva Žebelienė. Jie linkėjo sėkmingo darbo, žinių. Jubiliejaus proga vyriausiems pedagogams buvo įteikti padėkos raštai, o visam kolektyvui – saldumynų.

Rajono mero pavaduotojas Algirdas Balčytis kartu su Seimo nariu A.Skardžiumi nebe pirmą kartą aplanko ir pedagogus senjorus, kuriuos į tradicinį mokslo metų pradžios rytmetį pakviečia Šilutės rajono švietimo pagalbos centras, vadovaujamas Juditos Blinkevičienės.RUGSEJO 3

Šiemet A.Balčytis ir A.Skardžius pabendrauti su sejorais pasikvietė ir rajono merę D.Žebelienę. Ji garbių pedagogų būrelyje rado ne vieną savo mokytoją.

A.Balčytis linkėjo buvusiems pedagogams visuomet išlikti mokytojais ir pamokyti savo jaunesnius kolegas ar esančius valdžioje žmones, kai mato, kas daroma ne taip, kaip turėtų būti.

Gurkšnodami arbatą, užkandžiaudami svečių padovanotu šakočiu visi dalyvavo tarmių viktorinoje – keisčiausius tarmiškus posakius „vertė“ į dabartinę norminę kalbą.