Pasveikintos dvi ilgaamžės

img 9207Rajono savivaldybės Socialinės paramos ir Šilutės bei Žemaičių Naumiesčio seniūnijų vadovai ir socialinės darbuotojos pasveikino 90-mečio jubiliejus švenčiančias ilgaamžes: Šilutės seniūnijos Grabupių kaime gyvenančią Oną Kliučinskienę ir Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Buikiškės kaimo gyventoją Oną Šedaitę.

Abi jubiliatės su džiaugsmu priėmė svečius, jų sveikinimus ir dovanas.

Grabupiškė O. Kliučinskienė mielai pasidalijo savo gyvenimo istorija, nors vargu ar įmanoma prisiminti visus per devynis dešimtmečius įvykusius įvykius. Jubiliatė pasakojo, kad jos gyvenimas buvo nelengvas. Augo ji gausioji šeimoje Sobovo kaime – buvo penkios seserys ir brolis. Tėtis buvęs puikus kalvis. „Patys gražiausi mano vaikystės prisiminimai yra iš to laiko, kol buvo gyva mama. Man pavyko baigti keturias klases, o tada mirė mama, ir gyvenimas tapo nebelinksmas“, – apie vaikystės dienas pasakojo Ona. Dar būdama visai mažytė ji pradėjo dirbti. Iš pradžių ganė gyvulius, kiek paūgėjusi rišdavo stogams šiaudus, o vėliau ją įdarbino Jiezno valsčiaus viršininkas. „Jo žmona mane išmokė siūti“, – pasakojo Ona.

Į Pamario kraštą ją pakvietė atvykti Plaškiuose gyvenusi sesuo, ten ji sutiko ir savo vyrą Stasį. Grabupiuose šeima apsigyveno 1975-aisiais ir čia Ona gyvena iki šiolei.img 9224

Nors gyvenimas senjoros nelepino, Ona visuomet buvo puikios nuotaikos, labai vaišinga, mylėjo aplinkinius ir visi mylėjo ją. Pozityvumas neišnykęs iki šių dienų. Dar ir dabar ji džiaugiasi gera sveikata, labai daug meldžiasi.
Šių dienų Onos didžiausias turtas – gausus vaikų, anūkų ir proanūkių būrys.

Buikiškės kaime gyvenanti O. Šedaitė irgi minėjo 90-ąjį jubiliejų. Ir ši senjora be galo džiaugėsi sulaukusi sveikinimų, vis dėkojo už jai parodytą dėmesį, o nuo veido susitikimo metu nepradingo šypsena.