Pašyšiškius subūrė popietė „Ant angelo sparnų“

Pasysiu biblioteka adventas 1Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale vyko advento popietė „Ant angelo sparnų“. Pabūti kartu rinkosi tie, kas neabejingi savo krašto papročiams ir tradicijoms.

Skambant kanklių muzikai bibliotekininkė Danutė Adomavičienė susirinkusiuosius supažindino su advento papročiais, ramybės ir meilės linkėjo Šilutės dekanas, kunigas Stasys Toleikis. Savo malda jis paragino atsigręžti į kitus, ištiesti pagalbos ranką ir skleisti tą gerumo šilumą, kurią jis jautė apsilankęs bibliotekoje.

Kiekvienas mūsų turime savo angelą sargą, tad bibliotekininkė padovanojo šį simbolį ir garbingam renginio svečiui. Tegul jis siunčia žmonių lūkesčių ir gerumo žinią.

Biblioteką užliejo kalėdinių giesmių garsai, kurias atliko Juknaičių ir Pašyšių mokiniai su mokytojomis Jūrate Šukiene ir Eurika Blažiene. Skambėjo Pašyšių bendruomenės narių kūryba, ją pristatė Elena Razgienė, Onutė Miklovienė, Deimantė Blažytė ir Karolina Kunšteinaitė.

Kalėdinių dovanų sulaukė ir pati Pašyšių biblioteka – didžiulį ryšulį knygų šiemet skaitytojai ras po egle. Akcijos „Knygų Kalėdos“ metu bibliotekai padovanotos knygos džiugins ir mažus, ir didelius skaitytojus. Rėmėjams bibliotekininkė irgi padovanojo po angelą sargą.

Šilčiausi žodžiai popietės metu ištarti visiems, kurie šiemet buvo su biblioteka, dovanojo knygų, prisidėjo prie jaukios aplinkos kūrimo.