Pašyšių mažieji stovyklavo įdomiai

pasysiu mokykla_stovykla1Kiekvieną vasarą Savivaldybės švietimo skyrius skelbiamame vaikų ir jaunimo vasaros poilsio organizavimo projektų konkurse dalyvauja Juknaičių pagrindinės mokyklos Pašyšių skyrius. Šiemet finansuotas mūsų mokyklos projektas „Mažieji pašyšiečiai“ – galimybė turiningai pradėti vasaros atostogas.
Birželio 10 d. vaikai susipažino su stovyklos programa, kūrė taisykles, kurių reikėjo laikytis stovyklavimo metu, įsipareigojo kasdien įspūdžius užrašyti dienoraštyje.

Pirmoji išvyka buvo į Stubrių bendruomenės sporto ir laisvalaikio centrą. Vaikai susipažino su mini golfo žaidimo taisyklėmis ir pritaikė jas žaidime, žaidė mini futbolą, karstėsi karstyklėse, suposi karuselėje. Kitą dieną vykome į Palangą, Gintaro muziejuje vaikai dalyvavo edukacijoje „Gintaro savybės“. Jie sužinojo kaip atsiranda gintaras, kaip atskirti tikrą gintarą nuo plastmasės. Vėliau užlipo ant Birutės kalno, pabuvojo prie jūros, grožėjosi „Olandų kepure“.

Švėkšnos amatų centro edukacijoje „Keramikos studija“ vaikai lipdė lėkšteles, vėliau apžiūrėjo Švėkšnos parką, Genovaitės vilą ir Vilkėnų malūną.

Pašyšių bibliotekininkė Danutė Adomavičienė supažindino mokinius su rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus kūryba, mokė šešėlių teatro subtilybių, skatino kurti. Pertraukų metu vaikai rungėsi sportinėse estafetėse. Paskutinę dieną vykome į Mosėdį, aplankėme V. Intos akmenų muziejų, V. Orvido sodybą. Į vasarą mažieji pašyšiečiai iškeliavo su džiugia nuotaika ir nepamirštamais įspūdžiais.