Paukščių stebėjimo turai su gidu

Pauki stebjimas_pamaryjePasaulis būtų geresnė vieta, jeigu visi būtume paukščių stebėtojai ir suprastumėme bei rūpintumėmės gamta”, – sakė Robertas Batemanas, Kanados gamtos tapytojas.

Šilutės turizmo informacijos centras siekia, kad Šilutės rajono savivaldybės gyventojai bei svečiai domėtųsi ir rūpintųsi gamta, stebėtų ir vis daugiau sužinotų apie paukščius, gyvenančius bei perinčius mūsų regione.

Todėl kviečiame visus, besidominčius mus supančia gamta bei paukščiais prisijungti prie mūsų organizuojamų ekskursijų. Ekskursijų metu neapsiribosime tik pažintimi su mūsų krašto sparnuočiais, taip pat gilinsime ir žinias apie augalus, vabzdžius, žuvis, varliagyvius, roplius ir žinduolius. Ekskursijų metu pažinsite gamtą kaip vieningą ekosistemą.

Bus renkamos nedidelės grupės – iki 6 žmonių, todėl ekskursijų dalyviai turės galimybę atpažinti kiekvieną paukščių rūšį, o gidai galės skirti dėmesį kiekvienam paukščių stebėtojui – nuo pradedančiųjų iki profesionalų. Ekskursijos skirtos stebėti neįtikėtinai turtingą biologinę įvairovę Nemuno deltos platybėse. Ekskursijos metu galite aptikti nuo 60 iki 120 paukščių rūšių, priklausomai nuo oro sąlygų ir sezono. Maršrutus ir paukščių rūšis, kurias tikėtina pamatysite ekskursijos metu, aptarsime prieš ekskursiją. Turas neintensyvus ir dažniausiai trunkantis apie 6 – 8 val., su pertrauka papietauti gamtoje arba kavinėje.

DIENOS TURAI

10 EUR žmogui –  į kainą įtrauktos gido bei transportavimo paslaugos, plius 5 EUR žmogui, jei reikalingi žiūronai.

Dienos turai bus organizuojami liepos 26 ir rugpjūčio 2 dienomis. Užsisakyti turą, galite parašę el. laišką: info@siluteinfo.lt arba paskambinę telefonais: +370 441 77785, +370 633 34418.