„Pavasarinis kablys 2019“: taurė iškeliavo į Klaipėdą

kablys fBalandžio 10 ir 12 dienomis vyko 3×3 krepšinio turnyras „Pavasarinis kablys 2019“, kurį organizavo VšĮ sporto klubas „Šilutės kablys“, o globėjas buvo AB „Šilutės baldai“. Kuri stipriausia, jau nepirmą kartą organizuojamame turnyre šiemet aiškinosi penkios komandos, o medinę taurę, pervertą žvejybiniu kabliu, laimėjo „Klaipėdos baldų“ komanda „Baldininkas“.

Visos komandos – Šilutės „Pusiau profai“, Sakūtėlių „Germanika“, Klaipėdos „Baldininkas“, Klaipėdos „SBA BK“ ir Šilutės „Kablys“ sužaidė tarpusavyje.

Po atkaklių kovų nė vieno pralaimėjimo nepatyręs „Baldininkas“ laimėjo aukso medalius bei taurę. Antra vieta atiteko „Germanikai“, kuri nusileido tik čempionams. Trečioji vieta atiteko organizatorių komandai „Kablys“, ketvirti liko „Pusiau profai“, penkti „SBA BK“ komanda.

Koks turnyras jei neišsiaiškinama, kas taikliausiai mėto baudas ir tritaškius? Baudų metimo konkurse nugalėjo Šarūnas Rezgys („Germanika“), tolimus metimus geriausiai mėtė Algirdas Zėčius („Kablys“). Taip pat vyko konkursas “Vidurio ratelis”. geriausai sekėsi „Germanikos“ žaidėjui Rolandui Baltuoniui.

Buvo žaidžiamas ir žaidimas „Karalius“, kuris pareikalavo nemažai jėgų iš dalyvių. Galiausiai paaiškėjo, kad ištvermingiausias yra „Baldininko“ žaidėjas Mantas Šaulys. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti specialiais prizais.