Pavasario naujiena restoranų rinkoje

„Rusne villa“ tai Rusnės saloje įsikūręs restoranas su viešbučiu, kurį kaip ir daugelį esančių paslaugų rinkoje verslų paveikė Covid pandemija.

Šį pavasarį „Rusne villa“ siūlo naujieną – privačią erdvę viešbučio kambaryje savaitgalio pietums, vakarienei ar mini šeimos šventei!

Kaip kilo idėja

Atlaisvėjus galimybėms keliauti tarp savivaldybių, pradėjome gauti užsakymus nakvynėms. Apsistoję žmonės pageidavo maitinimo ir mes priimdavome užsakymus maistui patiekti į kambarius arba išsinešimui. Vėliau pagalvojome, kodėl nepasiūlius savo svečiams privačios erdvės viešbučio kambaryje savaitgalio pietums ar vakarienei, net tuomet kai nakvynei nėra poreikio,- teigė „Rusne villa“ savininkė.

Tuo tikslu dalį kambarių pritaikėme „restoranui kambaryje“, suteikdami galimybę svečiams pakeisti aplinką, kitaip praleisti laiką besimėgaujant skaniu maistu ir gėrimais.

Terasa atidaryta

Tik vyriausybei leidus restorano terasa buvo atverta lankytojams.

Nors saulutė šviečia, šiluma dar nelepina, vėjai žvarboki. Patys ištvermingiausieji, apsiginklavę šilta apranga, „pakrikštijo“ „Rusne villa“ naujo sezono pradžią lauko terasoje. O tie, kas vėjo išsigando galėjo mėgautis maistu, gėrimais bei tarpusavio bendravimu šiltuose viešbučio kambariuose.

Vakarieniauti ar pietauti kambariuose nieko papildomai nekainuoja. Visi lankytojai moka tik už maistą bei gėrimus, kuriuos užsisako.

Privati ir saugi erdvė

Valgantiems kambariuose garantuojamas privatumas bei saugumas: viename kambaryje, kaip ir apsistoti nakvynei, taip ir valgyti gali tik vienas namų ūkis. Tai privati erdvė jūsų savaitgalio pietums ar šventinei vakarienei. Tarp apsilankymų kambariai vėdinami ir dezinfekuojami.

Populiarėjanti paslauga

Užsakymų „Rusne villa“ sulaukia vis daugiau, tad šeimininkai džiaugiasi galėdami svečiams pasiūlyti ne visai tradicinę restorano paslaugą. Šiuo metu dirbame nuo penktadienio pietų iki sekmadienio vakaro. Motinos dienos savaitgalį esame pasiruošę priimti svečius tiek terasoje, tiek atskiruose kambariuose. „Rusne villa“ tikisi šiltų, saulėtų dienų, kad svečiai galėtų leisti laiką lauko terasoje, nes kambarių pritaikytų „restoranui kambaryje“ yra nedaug, todėl tikrai negalėsime priimti visų norinčių.

Rezervacijos telefonu +370 626 37787
„Rusne villa“ adresas: Pakalnės g. 82, Rusnės sen., Šilutės r. www.rusnevilla.lt
Darbo laikas: V – 15:00-21:00, VI – 13:00-21:00, VII – 12:00-20:00