Pedagogams surengta tikra šventė

mokytojai SauguTrečiadienį Šilutės kultūros ir pramogų centro salė buvo pilnutėlė – čia Mokytojų dienos proga surengta kasmetinė šventė rajono pedagogams.

Į Šilutę iš visų rajono kampelių tądien suvažiavę pedagogai gyrė prieš kelerius metus rajono vadovų pradėtą naują tradiciją Mokytojų dienos proga surengti jiems šventę – koncertą. „Tai žymiai maloniau, nei anksčiau gyvavusi tradicija šventės dieną rengti konferencijas darbo klausimais. Kasmet mielai tą dieną važiuojame į Šilutę“, – sakė kalbintų naumiestiškių grupė.

Šventinio renginio vedėja, Švietimo skyriaus atstovė Vida Kubaitienė, priminusi, kad ir vėl į mokytojų duris beldžiasi profesinė šventė, scenon pakvietė rajono merę Daivą Žebelienę. „Turbūt nėra salėje nė vieno žmogaus, kuris paneigtų, kad būti mokytojai Usenumokytoju yra didžiulė atsakomybė“, – sakė rajono vadovė.

Jai teko ir maloni pareiga kiekvienos mokyklos ir vaikų darželio vadovams kaip sėkmės simbolį įteikti po orchidėją. Scenoje grupėmis rikiavosi ikimokyklinių įstaigų, pradinių, pagrindinių ir vidurinių mokyklų bei gimnazijų vadovai. Jie žydinčias savivaldybės dovanas parvežė saviškių kolektyvams.

Mokytojams tądien koncertavo grupė „16 Hz“, Kauno studentiškasis choras, o po koncerto besiskirstančiųjų veiduose švietė šypsenos.