Penki boksininkai parsivežė aukso medalius

boksas palangaPalangoje pirmą kartą surengtas Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionatas, kurio tikslas – pakelti sportininkų meistriškumą. Dalyvavo Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai.

Šilutei atstovavo 6 boksininkai, penkiems iš jų pavyko tapti savo svorių kategorijos čempionais.

42 kg svorio kategorijoje su trimis varžovais jėgas išbandė rusniškis Julius Pečkys, įveikęs visus varžovus iš Latvijos, Kuršėnų ir Kretingos. Julius tapo savo svorio kategorijos čempionu ir pasipuošė aukso medaliu.

60 kg sv. kat. Lukas Petrauskas irgi tapo čempionu. Pirmoje kovoje jis nugalėjo latvį E.Melvickį, antroje – A.Balsį iš Kretingos, o finale susitikęs su boksininku iš Garliavos A.Grinevičiumi, jam taip pat nenusileido.

64 kg svorio kat. Edvinas Puplauskas tapo čempionu, įveikęs du varžovus – V.Vaičiuką ir K.Ivanauską.

70 kg sv. kat. Vytautas Balsys neatsiliko nuo komandos draugų ir taip pat pasipuošė aukso medaliu. Pirmoje ir antroje kovoje buvo pranašesnis už kretingiškius, o finale nugalėjo R.Vaišnorą iš Tauragės ir džiaugėsi čempiono vardu.

Robertas Jokulys 80 kg svorio kat. tapo čempionu, įveikęs du varžovus.

91 kg sv. kat. Simas Seminauskas užėmė II vietą.

Pasak Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko, šie boksininkai yra darbštūs, nepamiršta treniruočių ir vasarą. Kai kiti vaikai po mokslų dabar ilsisi, jo auklėtiniai pluša iš visų jėgų sporto salėje, mat Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys ruošiasi Europos jaunučių bokso čempionatui, O Edvinas Puplauskas – Europos jaunimo bokso čempionatui.