Penki imtynininkai dalyvaus jaunučių žaidynių finale

dziudo 2Skuode vyko vaikų, gimusių 2002 m. ir jaunesnių, dziudo turnyras, kuriame dalyvavo jaunieji Šilutės imtynininkai. Tą pačią dieną vakare vyko Žemaitijos zoninės varžybos, kuriose 5 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai pasipuošė medaliais bei iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse varžybose.

Trečiąsias vietas įvairiose svorio kategorijose iškovojo Giedrius Eidukis, Otonas Pužas, Uosis Knapkis ir Lukas Pocevičius. Antradziudo 1 vieta atiteko Arnui Nausėdai.

Po vaikų turnyro iki vėlyvo vakaro vyko Lietuvos jaunučių žaidynių Žemaitijos zoninės varžybos dėl teisės kovoti finalinėse varžybose, kurios vyks spalio 10-11 dienomis Kaune.

Iš Žemaitijos zoninių varžybų į finalą patenka sportininkai, užėmę pirmą –  šeštą vietas.

Mergaičių grupėje, svorio kategorijoje iki 70 kg, II vietą užėmė šilutiškė Rugilė Bladikaitė.

Berniukų grupėje, svorio kategorijoje iki 55 kg, I vietą iškovojo Ernestas Sagalec, svorio kategorijoje iki 60 kg I vietą užėmė Edvardas Sagalec, svorio kategorijoje iki 66 kg III vietą iškovojo Justas Pauparis ir svorio kategorijoje iki 81 kg I vieta atiteko Arnui Šikšniui.

Šie penki Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvaus Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse varžybose.