Penkios pamariškių komandos keliaus į seniūnijų žaidynių finalą

seniuniju zaidyniu finalai krepsininkesRugsėjo 3 dieną, kai vieni pamariškiai mėgavosi žuvienės virimo čempionato teikiamais malonumai, kiti gynė garbę Lietuvos seniūnijų 9-ųjų sporto žaidynių II etapo varžybose Gargžduose. Jose dalyvavo Vakarų Lietuvos – Šilutės, Kretingos, Palangos, Skuodo, Rietavo, Klaipėdos rajono ir Klaipėdos miesto – savivaldybių komandos.

Šilutiškiai puikiai pasirodė antrajame seniūnijų žaidynių etape, ir į finalą, kuris vyks Kretingoje, pateko penkios mūsiškių komandos.

Geriausi futbolininkai – naumiestiškiai

Šalies seniūnijų sporto žaidynės vyksta trimis etapais: rajonuose, zonose, finale. Kelialapį į finalinį žaidynių etapą galima iškovoti užėmus pirmąsias tris prizines vietas zoninėse varžybose.

Šiemet Gargžduose surengtose zoninėse varžybose kaip niekad gerai pasirodė mūsų rajono Žemaičių Naumiesčio mažojo futbolo (5×5) ekipa, kuriai vadovauja Mindaugas Lileikis. Mūsiškių komandai pusfinalyje pavyko įveikti Klaipėdos atstovus rezultatu 4:1, o finale – Palangos futbolininkus 1:0. Tad aukso medaliais pasipuošė naumiestiškiai Darius Bartkus, Alfonsas Rapalavičius, Kostas Vilkas, Aivaras Thales, Vytautas Survila, Mantas Šilingas ir Raimondas Petkevičius.

Finale kovos Šilutės krepšininkės ir tinklininkės

Moterų krepšinio (3×3) zoninėse varžybose taip pat triumfavo šilutiškės. Komandos garbę gynė Inga Viliūnienė, Viktorija Vaitkutė bei Danguolė Černeckytė. Jos taip pat džiaugėsi aukso medaliais bei kelialapiu į finalines varžybas.

D.Černeckytė taip pat spėjo sužaisti ir tinklinį (3×3) ir kartu su Rita Kutkaite bei Deimante Skiudulaite iškovojo sidabro medalius.

Kelialapius iškovojo ir krepšininkai, ir šaškininkaiZemaiciu Naumiescio futbolo komanda

Aistrų netrūko ir vyrų 3×3 krepšinyje. Zoninėse varžybose šilutiškiai (vadovas Kęstutis Mačijauskas) Aurimas Girskis, Arnoldas Kuncaitis ir Lukas Bulsis, įveikę pusfinalio varžovus, finale susitiko su klaipėdiečiais.

Viso žaidimo metu komandos žaidė apylygiai, pasibaigus duotam laikui rezultatas buvo lygus, tad kuri komanda pasipuoš auksu, teko aiškintis metant baudų metimus. Taiklesni tądien buvo Klaipėdos krepšininkai, bet mūsiškiams atiteko antroji vieta, kuri vis tiek užtikrino kelialapį į finalinį Lietuvos seniūnijų žaidynių etapą.

Šilutės šaškininkai taip pat nenuvylė ir įrodė, kad geriausi tarp penkių komandų yra pamariškiai. Kelialapis į finalus priklauso Benediktui Bagočiui, Algirdui Dulinskui ir Irenai Grauslienei. Sidabro medalius iškovojo Kretingos rajono šaškių mėgėjai, bronzos – Klaipėdos.

Pritrūko sėkmės

Rusnės stalo tenisininkai (Romina Zamuškienė, Artūras Silius, Romualdas Mažutis) rezultatu 3:1 įveikė Gargždų komandą, 3:0 nugalėjo Skuodo, o vėliau tokiu pat rezultatu įveikė ir Palangos komandas.

Tačiau žaisdami su Salantų ir Klaipėdos komandomis rusniškiai pralaimėjo rezultatu 2:3 ir kelalapio į finalus neiškovojo – mūsiškiai liko ketvirti.
Zoninių varžybų prizininkai rugsėjo 17 dieną atstovaus Šilutės rajonui finalinėse Lietuvos seniūnijų žaidynių varžybose Kėdainiuose. Tikime, kad ne viena komanda grįš su medaliais.