Penkios šilutiškių komandos – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale

 seniuniju ziadynes tinklininkes f2 2Pirmą kartą Gargžduose vyko VIII Lietuvos seniūnijų žaidynių II etapo varžybos. Rugsėjo 5 dieną šiame sporto renginyje varžėsi Skuodo, Kretingos, Šilutės, Neringos, Rietavo, Klaipėdos rajono ir Klaipėdos miesto savivaldybių komandos. Mūsų rajono penkioms komandoms pavyko laimėti kelialapius į Utenoje rugsėjo 19 d. vykstantį finalą.

Bendroje įskaitoje Šilutės rajono komanda užėmė 4-ąją vietą iš 7 komandų.

Šilutiškiai – šešiose varžybose

Susirinkusieji varžėsi krepšinio, parko tinklinio, futbolo, stalo teniso, šaškių ir šachmatų, smiginio, virvės traukimo ir seniūnų trikovės varžybose. Mūsų rajonas nedalyvavo trejose varžybose (virvės traukimo, smiginio ir seniūnų trikovės).   Nuostatuose rašoma, kad į finalus patenka prizines vietas užėmusios komandos, nesvarbu laimėjai auksą, sidabrą ar bronzą, bet į finalines seniūnijų varžybas Utenoje važiuosi!

Tą teisę iškovojo Šilutės moterų krepšininkių komanda, vyrų ir moterų tinklinio komandos, šaškininkai ir šachmatininkai.seniuniju zaidynes krepsininkes f1

Bronzos medalių daugiausia

Į Gargždus vyko vyrų ir moterų 3×3 krepšinio komandos. Vyrams nepavyko laimėti medalių bei kelialapio į finalus, o moterų komanda – Loreta Stančiauskienė, Renata Radišauskaitė, Viktorija Vaitkutė bei Agnė Sakalienė iškovojo III vietą ir pradės ruoštis finalams Utenoje.

Parko tinklinio kovose dalyvavo šilutiškiai ir vyrai (Rimas Petrauskas, Gintaras Milkintas, Linas Gedvila ir Domas Maroka), ir moterys (Danguolė Černeckytė, Jurgita Kazlauskaitė ir Rita Kutkaitė). Abi komandos pateko į finalus, nes užėmė III vietas.

Šilutės rajono garbę gynė ir futbolininkai Mindaugas Lileikis, Darius Karalius, Mantas Šilinskas, Aivaras Thales, Darius Bartkus, Raimondas Petkevičius, Vytas Grėbliūnas bei Tadas Rumkis. Jie taip pat buvo apdovanoti bronziniais medaliais, bet į finalus nepateks, nes į finalines varžybas deleguotos tik 1-2 vietas užėmusios komandos.

Sidabrinius medalius iškovojo mūsų šaškininkai Benediktas Bružinskas, Voitiechas Deniušas ir Irena Grauslienė. Jie taip pat rugsėjo 19 d. vyks į Uteną, prie jų prisijungs taip pat II vietą iškovoję stalo tenisininkai Jonas Piekautas, Gražina Mikalauskienė ir Zigmas Šikšnius.