Penktadienį pas jaunuolius rasta narkotikų, vilkiko vairuotojas kliudė dviratininką ir pabėgo

Penktadienio vakarą automobilyje du vaikinai vežėsi narkotinių medžiagų, kelyje link Šilalės vilkiko vairuotojas kliudė nepilnametį dviratininką ir pabėgo iš įvykio vietos.

Policija.lrv.lt nuotr.
Penktadienį, 19.20 val. Šilutės r., Macikų k., policijos pareigūnai apžiūrėdami automobilį „Audi A4“ šalia jo rado cigarečių pakelį, kuriame buvo galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos.
Jos priklausė 21-erių vaikinui. Kito 21-erių vaikino sportiniame krepšyje rasta popieriuje suvyniota galimai augalinės kilmės narkotinė medžiaga.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 259 str. 1 d. dėl neteisėto disponavimo didesniu nei nedideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų be tikslo jas platinti.
Asmeniui, kuris neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė didesnį nei nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagas neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Tą patį vakarą, apie 21.30 val. kelyje Šilutė – Šilalė, blaivaus 23 m. vaikino, vairuojamas vilkikas „Daf“ kliudė dviračiu važiuojantį nepilnametį (15 m.).
Vairuotojas pasišalino iš eismo įvykio vietos.
Nepilnametis pristatytas į gydymo įstaigą. Vairuotojas sulaikytas.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d. dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.
Asmeniui, kuris vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Dar rugpjūčio 31 dieną į policiją kreipėsi 59-erių moteris pranešdama, kad neįmanoma susisiekti su 33 m. moterimi, kuri yra išvykusi į Angliją.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dingusiam be žinios asmeniui surasti.