Penktadienis – varžovų, šeštadienis – mūsiškių

krepsinis fKaip jau tapo įprasta, Šilutės „Šilutė“ iš savaitgalį žaistų dvejų rungtynių laimėjo vienerias. Išvykoje Radviliškyje šilutiškiai nusileido komandai „KK Radviliškis – Juodeliai“, o savo aikštelėje nugalėjo Vilniaus „Perlas – MRU“ krepšininkus.

Lyderiai įrodė pranašumą

Penktadienį Radviliškyje mūsiškiai susitiko su NKL turnyro lydere „KK Radviliškis – Juodeliai“ komanda.

Nors rungtynių pradžioje abiejų komandų žaidimas buvo apylygis, tačiau po didžiosios pertraukos šeimininkai parodė, kad lyderio pozicijos vis dėlto jie verti – „Šilutės“ komandą įveikė 96:87.

„Šilutei“ daugiausia taškų pelnė Evaldas Šaulys – 23 ir Mantas Tamaševičius – 21 taškas.

Net trauma „Šilutės“ nesustabdėkrepsinis f1

Šeštadienį šilutiškiai Šilutės krepšinio sporto salėje priėmė Vilniaus „Perlas – MRU“ krepšininkus. Turnyrinėje lentelėje ši komanda užima septintą vietą.

Gal jie ir tikėjosi įveikti žemesnėje pozicijoje esančius šilutiškius, bet svečiams teko nusivilti.

Nors II kėlinio pabaigoje rezultatyviausias „Šilutės“ žaidėjas Vitalis Pancerevas patyrė kairės kojos traumą, žaidimas ir toliau vyko sklandžiai. Tiesa, Vitalis nebegalėjo toliau rungtyniauti, ir tai patampė ne tik treneriui, bet ir visiems sirgaliams nervus.

Tačiau mūsiškiams pavyko pridėti dar vieną pergalę į savo kraitį, vilniečius parklupdžius 86:82.

„Šilutės“ komandoje tądien, nors ir žaidė tik du kėlinius, o vėliau patyrė traumą, rezultatyviausias buvo Vitalis Pancerevas – komandai jis pelnė 18 taškų. Mantas Tamaševičius pridėjo 14 taškų.

Nacionalinės krepšinio lygos komandoms pirmame rate liko sužaisti po vienerias rungtynes. Dabar „Šilutė“, savo sąskaitoje turinti 6 pergales ir 8 pralaimėjimus bei surinkusi 20 balų, turnyrinėje lentelėje užima 12-ą vietą.

Savaitgalį, kaip visada, šilutiškių laukia dvejos varžybos, tik šįkart „Šilutė“ abejas žais su ta pačia Kauno komanda „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“.

Pirmosios rungtynės vyks penktadienį, lapkričio 25 d., 17 val. Šilutės krepšinio sporto salėje, antrosios – lapkričio 26 d. išvykoje.