Per Europos judumo savaitę bus renkami judriausieji šalyje

Aplinkos ministerija, tradicinės Europos judumo savaitės rugsėjo 16 - 22 d. ir šiemet rinks pačius judriausius šalyje: savivaldybę, valstybės instituciją, įmonę, mokymo įstaigą, ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Jie bus apdovanoti specialiaisiais prizais.

Šiame konkurse ketinančios dalyvauti savivaldybės, mokymo ir ugdymo įstaigos, įmonės ir verslo organizacijos, kitos valstybinės įstaigos iki rugsėjo 14 d. el. paštu aiste.gadliauskaite@am.lt turėtų atsiųsti savo renginių planą ir aprašyti numatomas įgyvendinti iniciatyvas. Tai gali būti žygiavimo, šiaurietiško ėjimo, važiavimo dviračiu, riedučiais varžybos tarp įstaigų arba įstaigoje, seminarai apie aplinkai nekenksmingų transporto priemonių naudą ir kiti su judumu susiję renginiai. Europos judumo savaitės veiklos plane reikėtų nurodyti renginio pavadinimą, vietą, datą ir laiką, pateikti trumpą jo aprašymą ir atsakingo žmogaus kontaktus.

Visi dalyviai kviečiami fiksuoti renginių akimirkas ir pasidalinti jomis savo socialiniuose tinkluose, pažymint ir Aplinkos ministeriją bei pridedant grotažymę #EuroposJudumoSavaitė2021. Nuotraukų bus laukiama ir el. paštu aiste.gadliauskaite@am.lt iki rugsėjo 25 d. Nuotraukomis bus dalijamasi Aplinkos ministerijos socialiniuose tinkluose.