Per papildomą laiką „Šilutės“ futbolininkai praleido įvartį

futbolas jonava1Šilutės futbolininkai išvykoje susitiko su Jonavos „Lietavos“ komanda. Susitikimas buvo apylygis, nė vienai komandai per 90 minučių nepavyko pelnyti įvarčių. Tik per pridėtą laiką jonaviečiams pavyko pranokti „Šilutės“ ekipą ir išsaugoti lyderės poziciją 1:0 (0:0).

Jau nuo rungtynių pradžios abi komandos žaidė gan agresyviai ir surengė ne vieną pavojingą ataką. Bet puiki komandų gynyba neleido pelnyti nė vieno įvarčio. „Lietavos“ futbolininkai buvo suorganizavę kelias itin pavojingas atakas, bet šilutiškiai puikiai apsigynė ir kamuolys nepasiekė tikslo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:0.

Antrąjį kėlinį abi komandos žaidė vėl be įvarčių. 77-ąją minutę „Šilutės“ ekipa sumažėjo – aikštėje liko 10 žaidėjų, nes sugriebęs varžovą už marškinėlių antrąją geltoną kortelę užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas Arvydas Miklovis. Tačiau net tada jonaviškiai nepasinaudojo proga ir neišsiveržė į priekį.

Per 90 žaidimo minučių laimėtojo išsiaiškinti nepavyko, bet per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo jonaviečių puolėjas Laurynas Stonkus. 95-ąją minutę puolėjas tiksliai pasiuntė kamuolį į mūsiškių vartus ir išplėšė savo komandai pergalę rezultatu 1:0. Mūsiškiams beliko pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Įspėjimai: 22 min. A.Miklovis („Šilutė“) pelnė geltoną kortelę, 42 min. Darius Paldauskas („Šilutė“) – geltoną kortelę, 58 min. Martynas Stirbys („Lietava“) – geltoną kortelę, 77 min. A.Miklovis („Šilutė“) – antrą geltoną kortelę.