Pergalė – namie, pralaimėjimas – išvykoje

krepsinis fSavaitgalį „Šilutė“ sužaidė dar dvejas varžybas. Jau tapo įprasta, kad mūsiškiai vienas iš jų laimi, kitas – pralaimi. Taip ir nutiko šįkart. Namuose jiems pavyko išplėšti pergalę iš šiauliečių, o išvykoje vos trim taškais teko pripažinti komandos iš Molėtų pergalę.

Trečiame kėlinyje atsibudo

Penktadienį „Šilutė“ priėmė svečius – komandą „ABRO – Universitetas“ iš Šiaulių. Pirmus du kėlinius mūsiškiai buvo lyg užmigę. Nei gražaus žaidimo, nei daug taiklių metimų jie neparodė. Gerai, kad šiauliečiai tuo nepasinaudojo ir stipriai neišsiveržė į priekį.

Bet kas dėjosi trečio kėlinio gale, apibūdinti sunku…
Šoklusis „Šilutės“ žaidėjas V.Pancerevas III kėlinio pabaigoje užvedė sirgalius bei visą savo komandą. Vos tik pataikė dvitaškį, grįžęs į gynybą, taip šauniai su ja susitvarkė, kad perėmė kamuolį ir tą pačią minutę antrąkart iš eilės pelne dar du taškus. Vos tik priešininkai išmetė kamuolį iš užribio, mūsiškiai užspaudė į kampą vieną iš šiauliečių. I.Razutis tuo pasinaudojo, perėmė iš jo kamuolį ir – dar du taiklūs taškai iš po krepšio.

Sirgaliai negalėjo patikėti tuo, kas vyksta: audringu palaikymu jie dėkojo žaidėjams. Stovintys balkone sirgaliai, atrodė, tuoj ims šokinėti žemyn į aikštę bei glėbesčiuos krepšininkus už gražų žaidimą.

Kai taip puikiai sekasi ir girdi sirgalių palaikymą, sustoti sunku. „Šilutės“ žaidėjai sėkmingai rinko taškus ir pergalę pasiekė rezultatu 81:70.

Daugiausiai taškų komandai surinko M.Tamaševičius – 20 ir dar atkovojo net 15 kamuolių. V. Pancerevas pelnė 16 taškų, I.Razutis – 15.

Nedaug trūko

Šeštadienį „Šilutė“ žaidė Molėtuose su vietos komanda „Ežerynas – Karys“. Po pirmojo kėlinio mūsiškiai atsiliko vos keturiais taškais. Antrąjį kėlinį jie sužaidė gerai, ir komandas skyrė vos vienas taškas (41:42), tačiau mūsiškiai vis dar buvo bandančiųjų pasivyti vaidmenyje.

Trečias kėlinys buvo molėtiškių. Jie tiesiog triuškino „Šilutę“. Per 10 minučių aikštės šeimininkai sumetė 23 taškus, o „Šilutė“ – vos 12. Ketvirtajame kėlinyje užvirė žūtbūtinė kova. „Šilutė“ taip nenorėjo pralaimėti šiemet debiutuojančiai Molėtų komandai, kad stengėsi iš visų jėgų. Nors šilutiškiai per IV kėlinį ir sumetė daugiau taškų, bet pergalės nepasiekė – 84:81 laimėjo „Ežerynas – Karys“.

Išvykoje daugiausia taškų pelnė „Šilutės“ kapitonas E.Jurkus – 24. A.Čižikas – 14, A.Kaubrys – 13, I.Razutis – 10, V.Pancerevas – 9.

Šiuo metu „Šilutė“ turi 4 pergales ir keturis pralaimėjimus bei dalinasi 7-11 vietas su Vilniaus „Perlu – MRU“, Molėtų „Ežerynu – Kariu“, Kauno „LKKA – Atletu“ ir Jonavos „TRIOBET“.