Perspektyvūs sunkiaatlečiai grįžo su medaliais

sunkiojiŠilutės sporto mokyklos jaunieji sunkiaatlečiai, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, kovo 21-22 dienomis dalyvavo Lietuvos jaunių – moksleivių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionate Marijampolėje. Iš ten vienas grįžo kaip čempionas, kitas buvo vos per žingsnelį nuo šio titulo.

Jaunasis sunkiaatletis Dovydas Kalvaitis 38 kg svorio kategorijoje buvo pranašesnis net už 22 varžovus. Jis išrovė 35 kg, išstūmė 46 kg ir dvikovėje surinkęs 81 kg tapo čempionu bei pasipuošė aukso medaliu.

Antra vieta atiteko marijampoliečiui (35+42=77 kg), trečia sunkiaatlečiui ir Rokiškio (30+38=68 kg), o ketvirta – Dovydo broliui Laurynui Kalvaičiui (24+35=59).

Nedaug trūko, kad šilutiškis Artemijus Gergelis irgi taptų čempionu. 34 kg svorio kategorijoje rungęsis mūsų sportininkas dvikovėje pasiekė tokį patį rezultatą kaip ir varžovas iš Rokiškio – po 68 kg, bet varžovas svėrė 1,5 kg mažiau, tad čempiono vardas atiteko jam, o Artemijui liko sidabro medalis.

Šilutiškių treneriai džiaugiasi šiais trimis jaunais, perspektyviais sunkiaatlečiais ir vadina juos talentais. Jei ir toliau vaikinai taip atsakingai žiūrės į šią sporto šaką, ateityje jie nudžiugins dar ne vienu aukso medaliu.