Pi diena – puiki diena Šilutės pirmojoje gimnazijoje

pi diena_pirmojoje_gimnazijojeKovo 14 dieną, po keturių pamokų, amfiteatre vyko renginys, skirtas Pi dienai paminėti.

Renginio metu skambėjo muzika, o mokinių veiduose galėjai matyti smalsumą ir susidomėjimą. Iš pradžių, kol šventė įsibėgėjo, gimnazistai buvo labai nedrąsūs, bet pamatę gerus prizus, pasakiškai atrodančius keksiukus, mokiniai suaktyvėjo. Kai atėjome į renginį, galvojome, kad reikės daug skaičiuoti, tačiau tokių užduočių toli gražu nesitikėjome.

Pirmiausia dvi komandos turėjo su kumštinėmis pirštinėmis parodyti Pi skaičius iš eilės. Antrojoje rungtyje 7 žmonių komanda gavo atspausdintus skaičius ir privalėjo kuo greičiau sustoti tinkama eilės tvarka. Paskutinėje užduotyje buvo tikrinama atmintis. Trys žmonės per minutę bandė įsiminti kuo daugiau Pi skaičių iš eilės. Programa buvo tikrai be galo įdomi bei įtraukianti.

Visi buvo labai patenkinti, o puiki nuotaika jautėsi visą likusią dieną. Praeidami žmonės dėkojo už nepaprastai skanius keksiukus ir prašė recepto, todėl dėkingumas vertė kepėjų širdis šokinėti iš laimės. Renginį vedė Kamilė Giedraitytė, renginio organizatorės – matematikų klubo merginos, 1c klasės grupė, o šio renginio pagrindinė organizatorė ir iniciatorė – matematikos mokytoja Diana Balčauskienė.